הפודקאסט של נתלי יצחקוב: "טרנדים בטכנולוגיה הם כמו שמלה קטנה שחורה"

הטרנדולוגית והיזמית נתלי יצחקוב עוסקת בחיזוי העתיד ובפריצות דרך טכנולוגיות שיעצבו את עולם המחר - מהמיתוג המוצלח של דעא"ש ועד למלון הרובוטי ביפן. ומה יש לה לומר על הדבר הבא במוסיקה ובאופנה? האזינו לפודקאסט:
 טרנדולוגיה היא "כלי מאד נפוץ בארה"ב ובאירופה – לא רק באופנה, תחבורה וכלכלה והייטק ופוליטיקה וטרור", מספרת הטרנדולוגית נתלי יצחקוב. "הכל זה טרנד. הרבה פעמים אנשים מתבלבלים בין טרנד וגחמה. גחמות הן המטרות של אנשי השיווק, בשביל שנקנה יותר. למעשה אלו טרנדים עם פיק מאד מהיר והם נעלמים בכל עונה. טרנד לעומת זאת הוא תהליך עמוק עם אבולוציה: אייפון, למשל, הוא טרנד שנמצא כבר עשר שנים איתנו, כמו השמלה השחורה הקטנה או מעיל טראנץ' - הוא נשאר כל הזמן כאן אבל מתפתח, וזה טרנד אמיתי".

"כל התחום של IOT שהולך ומתפתח הוא מהפכה שהולכת לשנות לנו את כל החיים. אינטרנט זה משהו שימשיך לשנות לנו את החיים, המטרה היא להמשיך להפוך לנו את החיים לנוחים בכמה שפחות מגע או צורך בשירות לקוחות. הכל צריך להיות קל, ברור, פשוט. דברים מסובכים לא נשארים פה להרבה זמן. ההמצאה הבאה היא הבינה המלאכותית – להעניק תכונות אנושיות למחשבים, למעשה רובוטים, כך שיוכלו להחליף אותנו בהרבה יותר מקומות. יש היום בית מלון ביפן שכולו רובוטים, ממי שעומד בדלפק ועד מי שמלווה אותך לחדר. אנשים יבהלו מזה אבל זה עוד יקרה, זה עניין שמשתרש. יש דברים שאני יודעת שימשיכו, כמו הבית החכם".

ומה יש לה לומר על הדבר הבא במוסיקה ובאופנה? האזינו לשיחה – ותהיו מעודכנים בזמן.