איך למנוע פריצה לבית?

איך למנוע פריצה לבית?

עוברים דירה? אחרי הסידורים והניקיונות, הגיע הזמן לוודא שהיא בטוחה מכל הבחינות. אלה הפתרונות שתרצו ליישם גם אצלכם


עד 5 דקות

 

מעבר דירה הוא תהליך מרגש ומשמח, שכולל גם לא מעט אתגרים. אחרי שסיימתם להכניס את הרהיטים, לסדר ולנקות, ייתכן שהשאיפה שלכם היא להימנע מהתעסקויות נוספות. את המנוחה שאחרי המעבר אמנם הרווחתם ביושר, אבל לפני שמתרווחים על הספה חשוב לעבור על עוד מספר דברים. הדירה שלכם יפה ונוחה, אבל עד כמה היא בטוחה? אלה ההמלצות שלנו להרגשה בטוחה גם בדירה החדשה, מכל הבחינות:

 

 

1.קבלת מידע מסביב לשעון על כל התרחשות בבית –

הבית הוא המבצר שלנו, אבל מה קורה בו בהיעדרנו? אם אתם רוצים להישאר עם האצבע על הדופק בכל שעה ביום, בית חכם הוא הפתרון שלכם לתמונה מלאה על מה שקורה. עם BHOME של בזק, מערכת חכמה עם מצלמה וחיישנים שמנטרים את הבית, ניהול הבית מסביב לשעון מעולם לא היה פשוט יותר. החיישנים מעניקים מידע מקיף על תנועה, קול, תאורה, טמפרטורה ולחות, והאזעקה של המערכת מופעלת בתרחישים שמוגדרים על ידיכם.

את כל הפעולות תוכלו לבצע באמצעות אפליקציה, שמאפשרת לצפות בבית ולקבל התראות על כל אירוע חריג או כניסה אליו. בזכות מערכת כריזה דו כיוונית תוכלו גם לשמוע מה קורה בבית, ואפילו לדבר אל הילדים ואל חיות המחמד שנותרו לבד. ניתן גם להוסיף למערכת שלל גלאים חכמים (גלאי דלתות וחלונות, גלאי הצפות וגלאי תנועה), שירחיבו את חוויית הבית החכם אפילו יותר.

 

2. הגנת סייבר מקיפה –

אנחנו תמיד דואגים לנעול את דלת הכניסה ולא להשאיר חלונות פתוחים, אבל להאקרים דרכים משלהם לחדור אל הדירה שלנו. כל מכשיר שנכנס הביתה ומחובר לנתב, החל מהסמארטפון ועד הבייבי מוניטור, הוא למעשה "דלת" כניסה נוספת שלא חשבתם עליה. וכאשר כל כך הרבה נתונים עוברים ברשת מדי רגע, הונאות אשראי וגניבת זהויות עלולות להתרחש גם אצל הגולשים המנוסים ביותר.

אז אם עברתם דירה, הגיע הזמן לרענן את "שומר הראש" של האינטרנט הביתי שלכם.
הנתב Be  , הוא גם עוצמתי, גם מעוצב, וגם מגיע עם הגנת סייבר מקיפה על המכשירים שמחוברים לרשת הביתית. מצלמת הרשת מנסה לשדר ליעד לא מוכר? הגנת הסייבר של Be תזהה את ניסיון הפריצה למצלמה, תחסום אותו ותיידע אתכם בזמן אמת בהתראה באמצעות האפליקציה. מישהו השתלט לכם על הסטרימר כדי לנסות לגנוב פרטים אישיים ולא נותן לכם לצפות בסדרות שאתם אוהבים? Be חוסם פרצה כזו ולא מאפשר השתלטות של האקרים מרחוק.

לכל הטוב הזה מצטרפת אפליקציית Be שמגיעה עם הנתב, שמעדכנת אתכם על כל ניסיון פריצה לרשת או למכשירים שמחוברים בבית. בנוסף, היא גם מעניקה מידע על מי שמחובר לרשת בכל רגע נתון, ככה שתמיד תוכלו להיות רגועים.

 

נתב Be  

 


3. התקנת אמצעי הגנה לחלונות -

אין דבר מהנה יותר מישיבה במרפסת של הדירה החדשה והתבוננות בנוף שנפרש לפנינו. הבעיה היא שההנאה מהנוף עלולה להשכיח מאתנו, או לפחות לדחות, את התקנת הסורגים על החלונות. סורגים נחוצים למניעת אסונות מסוגים שונים – בקומות נמוכות הם משמשים להרתעת גנבים, ואילו בקומות גבוהות יותר הם יכולים להגן מפני נפילות.

כשמדובר במשפחה עם ילדים או בעלי חיים, הסיכון לנפילה עקב סקרנות הוא גבוה מאוד. כיום ישנם פתרונות שונים לבעיה, כולל אמצעים להגבלת פתיחת חלונות. בחרו בהקדם בפתרון המתאים לכם, ותוכלו להגן על כל הדיירים.


4. החלפת מנעול –

בין אם נכנסתם לדירה חדשה מקבלן ובין אם עברתם לדירה שכורה, אין לכם דרך לדעת בוודאות כמה אנשים נכנסו אליה לפניכם. אם הדירה כבר עברה בין כמה ידיים, ייתכן שהמפתחות שלה שוכפלו מספר פעמים. גם כשמדובר בדירות חדשות, אנשי מקצוע שעבדו בה יכלו להחזיק בעותק של המפתח. כדי להימנע מסיכון הרכוש ולהרגיש בטוחים יותר, כדאי להחליף מנעול ולהיכנס אליה שקטים.

5. מיגון אביזרים בבית –

דירה חדשה היא בעיני ילדים הזדמנות להרפתקה חדשה. רגע לפני שמאפשרים להם להסתובב ולשחק בבית, עברו בין החדרים וודאו שהם לא עלולים להיחשף לאף סכנה שקשורה לחשמל או לריהוט. הצמידו מגני שקעים לשקעי חשמל, בדקו שאין נקודות חשמל חשופות וקבעו לקיר ארונות או מדפים שהם עלולים לטפס עליהם.

כניסה לדירה חדשה היא אירוע משמח במיוחד. בכמה צעדים פשוטים תוכלו להפוך אותה למקום אהוב, נוח וגם בטוח. עקבו אחר ההמלצות שהוזכרו, ותעניקו ביטחון לכל המשפחה כבר מהרגע הראשון.