עוברים דירה?
אנו נדאג להעביר לכם את שירותי התקשורת לבית החדש!

התקנה
במועד הנוח
לכם

Bfiber
הסיבים האופטיים
של בזק

פתרונות
ל- WiFi
איכותי בבית

היתרונות במעבר דירה עם בזק

מעבר דירה
קל ונוח

חווית אינטרנט
עוצמתית
ומהירה

שירות טכני
אמין ומקצועי
24/7

מגוון פתרונות
לגלישת WiFi

שאלות ותשובות

חשוב ליצור עמנו קשר כשבועיים לפני המועד המבוקש למעבר הדירה וניוד המספר. במידה ואתם בונים בית חדש, מומלץ לפנות אלינו כחודש לפני המעבר ולקרוא את המידע על מעבר לבתים חדשים, דרך פשוטה ונוחה להזמין את העברת שירותי התקשורת היא לבצע מעבר דירה Online

במידה ובדירה אליה אתם עוברים פעל לאחרונה קו בזק, ייתכן ונוכל לחבר את הקו שלכם באופן אוטומטי. לשם כך יש צורך לברר:האם בדירה היה קו פעיל של בזק? מה מספרו? האם ידוע לכם מה שם הדייר שגר לפניכם בדירה? אגב, את הבדיקה הפשוטה תוכלו לבצע בעצמכם: אם אתם נמצאים בדירה החדשה, חברו מכשיר טלפון לשקע וחייגו 110* או 110.במידה והושמעה הודעה מוקלטת עם מספר טלפון, מסרו לנציג השירות את המספר שהושמע.

בעת הגעת הטכנאי, חייב להיות נוכח בבית בעל הקו. במידה ובעל הקו אינו יכול להיות בכתובת החדשה בעת ביקור הטכנאי, יש להשאיר ייפוי כח מבעל הקו וצילום ת"ז שלו בידי אדם מעל גיל 18. בנוסף, יש להכין מראש את מכשיר הטלפון / המודם או הראוטר והפילטרים מהבית הישן. יש לחבר את המחשב ולהכין את שם המשתמש והסיסמה שקיבלתם מספק האינטרנט שלכם, וזאת על מנת שהטכנאי יוכל לבדוק את תקינות קו האינטרנט שלכם בפועל. במסגרת ההתקנה הטכנאי יחבר את השקע הראשי בבית (השקע המחובר מארון בזק לבית). שימו לב: במידה ואזור החיוג שלכם משתנה בעקבות הקו, לא ניתן לבצע ניוד מספרים, וגם מספר הטלפון שלכם ישתנה. עליכם לעדכן את המפעיל הבינלאומי בדבר השינוי.

כמובן, יחד עם זאת בהזדמנות זו תוכלו להצטרף לחשבונית במייל, גם לעזור לשמור על עולם ירוק יותר וגם לקבל את החשבון ישירות אל הדוא"ל שלך בטווח של שבועיים לפני מועד התשלום. להצטרפות לחשבונית במייל לחצו כאן

ימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00. מועד ההתקנה הספציפי יימסר ע"י נציג השרות של בזק או בסיום מעבר דירה Online

מעבר דירה ללקוח בזק קיים היא בעלות חד פעמית של 17.32 ₪ כולל מע"מ.

התקנת שקע נוסף בעת העברת קו טלפון עולה 101.19 ₪ כולל מע"מ.

ההודעות בתא הקולי נשמרות

הסיסמה נשמרת

לבזק מגוון סוגי ציוד שיאפשרו לכם גלישה בכל הבית, גם אם מדובר בבית גדול במיוחד ובמפלסים. חשוב לציין בשיחה עם נציג בזק האם ישנו ממ"ד/מפלסים בבית על מנת שנוכל להתאים לכם את הציוד הדרוש. לפרטים נוספים לחצו כאן.

לתשומת ליבכם, חשוב מאוד לארוז את הנתב/מודם בנפרד משאר הארגזים וביום המעבר, לקחת אותו אתכם ברכב וזאת על מנת שטכנאי בזק יגיע לביתכם, הציוד יהיה זמין ונגיש עבורכם.

לא. בזק תתקין את הקו והאינטרנט ונציגינו יעזרו לכם למקם את המחשב כך שתוכלו ליהנות מגלישה בכל הבית. בנוסף, לבזק מגוון פתרונות לגלישה מחדרי ממ"ד, בין מפלסים וגלישה אלחוטית. לפרטים נוספים לחצו כאן.

כן. במידה ואתם מעדיפים לפנות למוקד הטלפוני, יש להכין את פרטי המידע הבאים: שם מלא ומספר ת"ז של המנוי בבזק. פרטי הכתובת החדשה: יישוב, רחוב, מספר בית ומספר דירה. מועד מבוקש לניתוק הקו בכתובת הקודמת והעברתו אל הכתובת החדשה.

עוד שאלות ותשובות

טיפים למעבר דירה

הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הדרכה למעבר דירה קל מהיר ונוח

איך להרגיש בבית מהרגע הראשון?

0:57

איך מסדרים את ארון הבגדים?

0:56

איך אורזים את המטבח?

0:51


כפוף למגבלות הטכנולוגיות והתכנות תשתית, תנאי השירות והשכרת הציוד. התקנת השירות בכתובת החדשה בעלות של 17.32 ₪, כולל מע"מ.
התקנת Bfiber בחינם במידה וקיימת תשתית סיבים בבית הלקוח ובתשלום במידה ולא קיימת תשתית סיבים.

     

תודה על פנייתכם, נחזור אליכם בהקדם.

בואו נעבור דירה ביחד

התקשרו 1800-222-687
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

לא לקוחות בזק?

גלו איך מצטרפים