WiFi איטי? כך תשפרו את הגלישה

WiFi איטי? כך תשפרו את הגלישה

בדיוק בספוט – 5 מקומות בבית שאפשר לגלוש בהם עם ה-Be Spot


2 דקות

 

התאכזבתם לגלות שהאינטרנט איטי בממ"ד ופשוט לא זורם בקומה השנייה? הגיע הזמן שתכירו את ה-Be Spot- הדרך החדשה ליהנות מאינטרנט איכותי בכל פינה בבית!

אדם חכם אמר פעם שבית הוא המקום בו ה-WiFi מתחבר אוטומטית. ואכן, הדבר הראשון שרבים מאתנו עושים ברגע בו אנחנו מגיעים הביתה הוא להתחבר עם הסמארטפון לרשת האלחוטית או פשוט להתיישב מול המחשב. רשתות אלחוטיות הפכו את הגלישה לקלה ונוחה עבור כל המשפחה אבל כמו שוודאי יצא לכם לגלות, לא בכל חדר. האות לא תמיד מגיע לקומה השנייה או לממ"ד, וגם יציאה לגינה עם הלפטופ היא רעיון שלא תמיד עובד בפועל. אז איך נהנים מגלישה איכותית בכל חלק של הבית? בשביל זה כדאי שתכירו את ה-Be Spot של בזק.
 

למה ה-Be Spot הוא בדיוק מה שהבית שלכם צריך?

ה-Be Spot הוא פתרון מתקדם לגלישה קווית איכותית במקומות מרוחקים, שמיועד לחלקי הבית שסובלים מבעיות קליטת WiFi. הוא מאפשר חיבור WiFi ללא הפרעות, ומתאים לכל שימוש נחוץ ברשת – החל מגלישה רגילה ועד לגלישה שמותאמת למשחקים ולצפייה בתכנים באיכות 4K Ultra HD.
השימוש ב-Be Spot פשוט וקל וההתקנה שלו מתבצעת על ידי טכנאי, כך שכל מה שיישאר לכם הוא לבחור מאיזה חדר תרצו להתחיל לגלוש. ועם כל כך הרבה אפשרויות חדשות, זו תהיה בחירה לא קלה...

לגלישה איכותית בכל חלקי הבית לחצו כאן >

נתב Be ו- Bspot של בזק

איפה תוכלו לגלוש מעכשיו?

אם התרגלתם לגלוש באינטרנט רק מאזורים מסוימים בבית, Be Spot ירגיל אתכם לאיכות גלישה חדשה.
5 המקומות הבאים הם רק חלק מהפינות בבית בהן תוכלו ליהנות מאינטרנט באיכות מקסימלית:
 

1. לעבוד בשקט בקומה השנייה

לזמן איכות משפחתי יש לא מעט יתרונות, אבל לפעמים כל אחד צריך גם קצת זמן בנפרד. Be Spot מאפשר לכם לגלוש מכל חדר, ולכן מתאים גם לבתים גדולים או בעלי יותר מקומה אחת. מעכשיו תוכלו לעבוד בפרטיות גם מהקומה השנייה, ולנצל את הסלון לבילוי משפחתי אמיתי.


2. לשחק באקס-בוקס בממ"ד

הממ"ד משמש בבתים רבים כחדר לכל דבר, אבל בחלק מהמקרים קשה לגלוש ממנו בצורה איכותית.
עם Be Spot הילדים כבר לא יתלוננו שהאינטרנט איטי ונתקע, וגם שאר בני המשפחה או האורחים יוכלו לגלוש ממש כאילו הם יושבים במרכז הבית.


3. לגלוש באינטרנט מהמרתף

אם דווקא המרתף הפך לחדר המשחקים או העבודה שלכם, ייתכן שגיליתם שהאינטרנט לא תמיד זורם בו כמו שקיוויתם. ליאורה כבר למדה שהחיים קצרים מכדי לבזבז אותם על אינטרנט איטי, ומה אתכם?

4. לצפות בסרט בלי הפרעות בחדר השינה

כשכל סרט הופך לסרט מתח רק בגלל שהוא נתקע באמצע, קצת קשה ליהנות מחוויית צפייה כמו שצריך. בזכות תקן Dual Band AC מאפשר ה-Be Spot חיבור WiFi ללא הפרעות, שהופך אותו למושלם לצפייה בתכני וידאו באיכות 4K Ultra HD. הבעיה היחידה שלכם תהיה איך לבחור באיזה סרט לצפות הפעם...

5. להישאר מחוברים גם בחדר הכי חשוב בבית

ולסיום, יש את הדבר שאי אפשר שלא לדבר עליו... השימוש בטלפונים החכמים בשירותים. אז נכון שלא נעים להודות, אבל רובנו לא יכולים להתנתק מהסמארטפון שלנו אפילו לרגע. והזמן הפנוי ביותר להתעדכן בחדשות, להיכנס לפייסבוק או לעבור על כל הקבוצת בווטסאפ הוא בחדר השירותים. מבאס שדווקא כשאיש לא מפריע לנו, גם ה-WiFi לא מצליח לעבור את הדלת. אבל מכיוון ש-Be Spot דואג לאינטרנט טוב יותר בכל חדר בבית, הבאסה הזו שייכת לעבר.


רוצים לשפר את האינטרנט שלכם אבל לא יודעים איך? 

פתרונות האינטרנט של בזק מספקים לכם מענה לכל בעיה. בין אם אתם מעוניינים לשפר את איכות האינטרנט בדירה עם מפלס אחד, ובין אם אתם פשוט רוצים להיות בטוחים שתוכלו לגלוש אפילו בזמן הפסקת חשמל. אתם תבחרו את הספוט שלכם, אנחנו נעשה את כל השאר..


גם לכם אין קליטת WiFi בכל רחבי הבית? הצטרפו עכשיו!