המוצר שמאחורי הטרילילי – 5 דברים שלא ידעתם על ה-Be spot

המוצר שמאחורי הטרילילי – 5 דברים שלא ידעתם על ה-Be spot

עדיין שרים את "בוקר טוב"? והתמכרתם כבר ל"שיר הטרילילי"?


2 דקות


עדיין שרים את "בוקר טוב"? התמכרתם כבר ל"שיר הטרילילי"?
ומה הקשר בין עומר אדם והקטקטים למוצר שישדרג את הגלישה שלכם מכל מקום בבית? אחרי "בוקר טוב" שהזכיר לכולנו שיום טוב מתחיל עם אינטרנט באיכות טובה, חוזרים עומר אדם וגידי גוב לשתף פעולה בשיר שמתמודד עם בעיה נפוצה אחרת. "שיר הטרילילי טרללה טרילי", שיר הנושא מסדרת הילדים המצוירת "בארץ הקטקטים", מביא את אדם וגוב, בתוספת אלון מזרחי, למקום קסום מהאגדות, שאפילו יש בו WiFi! איך זה ייתכן?

בבתים גדולים או בעלי כמה קומות, חדרים המרוחקים מהנתב עלולים לסבול מחיבור חלש ומגלישה איטית. הדבר קורה גם באזורים אליהם לא מגיעים WiFi או כבל רשת, כמו הממ"ד או המרתף. כשהסרט נתקע באמצע והדף מסרב להיטען, הדבר האחרון שמתחשק הוא להתחיל לשיר. אבל "שיר הטרילילי טרללה טרילי" כאן כדי לספר לכם שיכול להיות אחרת!

 

לצפייה בסרטון הטרילילי טרלהלה >>

 

אז אם אתם לא זוכרים מתי גלשתם בהנאה מכל מקום בבית, כדאי שתכירו את ה-Be Spot. המוצר שיאפשר לכם ליהנות מה-WiFi לא רק בסלון.


 

אז איך הוא מצליח לשנות את חווית הגלישה בכל הבית?

 

1. מוכיח שלהגיע אל מעבר לסלון – זה לא כל כך רחוק

בבתים גדולים או בעלי כמה קומות, אתם עלולים לגלות שמרחק מהנתב משפיע על איכות הגלישה. מפחדים לצאת עם הלפטופ מהסלון? מעכשיו כבר אין סיבה לחשוש. אזורים מרוחקים זקוקים לפתרון שיגדיל את טווח הרשת האלחוטית, וכאן ה-Be Spot נכנס לתמונה. Be Spot הוא פתרון מתקדם וייחודי לבזק, שמאפשר גלישה חלקה גם באזורי הבית שאין בהם קליטת WiFi.
כדי לעשות זאת, הוא פועל בתקן Dual Band AC לגלישה קווית ו- WiFi על גבי רשת הטלפון, באזורים כמו הממ"ד, המרתף, עליית הגג ועוד. וכשהחיבור חזק יותר גם הגלישה מהירה יותר, אז פלא שהאזורים שמרוחקים מהסלון נראים פתאום קרובים יותר?


2. מביא את ה-WiFi לכל החדרים

אז איך נראה השימוש שלכם באינטרנט מכל חדר? בחדר העבודה אתם אולי זקוקים רק לגלישה רגילה, אבל הילדים שמשחקים בממ"ד או צופים בסרטים במרתף צריכים גלישה מותאמת ומהירה יותר.

גם לכם אין קליטת WiFi בכל רחבי הבית? הצטרפו עכשיו!​


3. מאפשר לראות "כל כך הרבה פסים"

"כדי ליהנות מאינטרנט טוב יותר, נחוץ גם נתב טוב יותר. מאחר ש-Be Spot הוא מוצר משלים לרשת הביתית, הוא צריך להתחבר לנתב כדי שתוכלו לגלוש ברשת.
Be, נתב הרשת העוצמתי של בזק, מעניק גלישה באיכות אופטימלית ואפילו הגנת סייבר מקיפה.
השילוב המנצח בין Be Spot לבין Be עובד בשביל להבטיח שכל בני הבית נהנים מאות איכותי ומ"כל כך הרבה פסים" בכל חדר. יחד, הם מוודאים שבאמת תוכלו לגלוש ללא הפסקה.


4. הופך את האינטרנט לחלום

Be Spot שייך לנבחרת המוצרים המנצחת של בזק, שעוזרת לפתור בעיות חיבור והופכת את האינטרנט לחלום בכל מקום ובכל מצב.
החל מפתרונות שמטפלים באותות חלשים גם בבתים עם מפלס אחד ועד לגיבוי לחשמל של הנתב אפילו בזמן נפילת מתח. לכם נשאר לבחור בפתרון המתאים לצרכים שלכם ולהתרגל להישאר מחוברים כל הזמן ומכל מקום בבית.