שיפור קליטת WiFi בבית

שיפור קליטת WiFi בבית

הפתרונות הטכנולוגיים לשיפור קליטת WiFi בבית


עד 5 דקות


אם יש משהו שגורם לנו לאבד מהר את הסבלנות זה מסך לבן שנטען לאט. לא משנה אם מדובר במחשב, טאבלט, סמארטפון או קונסולת משחקים - אנחנו רוצים גלישה עוצמתית וחלקה שתעלה את האתר, האפליקציה או המשחק מיד. למרות שאנחנו גולשים כיום במהירויות שעד לפני כמה שנים נדמו לדמיוניות, התרגלנו אליהם מהר מאוד ויותר מכך - אנחנו לא מפסיקים להעמיס עוד ועוד מכשירים חכמים על הרשת הביתית שלנו.

הבית של כל אחד מאתנו הפך להיות חכם יותר, כאשר בכל בית בישראל יש כיום בין 5 ל-10 מכשירים מחוברים לרשת והכמות תגדל בשנים הקרובות. עובדה זו הופכת את הנתב הביתי לאחד המכשירים הכי חשובים בחיינו. אך לעתים גם נתב מתקדם וחזק, שמספק אינטרנט מהיר ויציב, לא מעניק אינטרנט הוצמתי בכל פינה בבית. ממ"ד, מרתף, עליית גג או חדרים מרוחקים שבינם לבין הנתב יש לא מעט קירות פנימיים, עלולים לסבול מאספקת אינטרנט אטית יותר.
כמובן שמיקום הנתב חשוב והוא חייב להימצא בחלל מרכז ופתוח כדי למצות את יכולות האספקה שלו, אולם אם המכשירים החכמים דוגמת טלוויזיות חכמות, ממירים, סטרימרים ומחשבים נייחים, נמצאים בחדרים שונים אנחנו זקוקים לפתרון אחר - טכנולוגי. לצורך כך אפשר להיעזר במגדיל טווח או במגבר טווח, שמאפשר קליטת WiFi איכותי ללא הפרעות. מה ההבדלים ביניהם ומי מהם מתאים לכם יותר?


מגדיל טווח – רפיטר Dual Band AC

 • למה הוא נועד?
  הרפיטר מגדיל את טווח הקליטה של ה-WiFi ומאפשר קליטה איכותית ללא הפרעות באזורים בבית שבהם הקליטה חלשה.
 • למי הוא מתאים?
  הרפיטר יעיל במיוחד עבור אלה שיש להם בתים עם גינה, מרפסת או כמה חדרי שינה.
 • היכן למקמו?
  הכי נכון לשים את הרפיטר בין הנתב האלחוטי המרכזי בבית לבין האזור שבו נחלשת הקליטה האלחוטית.
 • מה תקבלו ממנו?
  הרפיטר נותן מענה לצורך הולך וגובר של גלישה באינטרנט וצריכת וידאו באמצעות מגוון מכשירים, דוגמת סמארטפון, טאבלטים, Smart TV
  קונסולת משחקים, מחשבים ניידים ועוד, כך שהוא אידיאלי לצפייה בתכני וידאו באיכות אולטרה HD K4.
  הוא מאפשר גלישה בשתי רשתות אלחוטיות בו זמנית בתדרים נפרדים למגוון רחב של יישומים.
  באמצעותו ניתן לגלוש, לשחק, לצפות ולהוריד תכנים בו זמנית ממספר מכשירים במקביל. מהירות הגלישה ברפיטר בתקן AC
  היא עד פי שלושה מרפיטרים בתקן N, הטכנולוגיה תומכת בקצבים של עד Giga וגם בתקנים נמוכים יותר כך שהמכשירים הקיימים יתאימו אליו ללא כל בעיה.


מגבר WiFi Be spot

 • מה הוא מספק?
  Be spot מבטיח אינטרנט חזק ויציב בחדר ובכל חלקי הבית שאין בהם קליטה.
 • למי הוא מתאים?
  אם יש לכם בית עם ממ"ד, מרתף, קומה שנייה או חדרי שינה שבינם לבין הנתב יש מרחק רב ולא מעט קירות פנימיים אז Be spot אידיאלי עבורכם.
 • היכן למקמו?
  אין צורך להתקין תשתית חדשה משום שהמוצר עובד על שקעי בזק הקיימים בבית. פשוט מתקינים בקלות ובמהירות בחדר או באזור שבו אתם רוצים WiFi חזק יותר.
 • מה תקבלו ממנו?
  הרפיטר נותן מענה לצורך הולך וגובר של גלישה באינטרנט וצריכת וידאו באמצעות מגוון מכשירים, דוגמת סמארטפון, טאבלטים, Smart TV, קונסולת משחקים, מחשבים ניידים ועוד, כך שהוא אידיאלי לצפייה בתכני וידאו באיכות אולטרה HD K4. הוא מאפשר גלישה בשתי רשתות אלחוטיות בו זמנית בתדרים נפרדים למגוון רחב של יישומים. באמצעותו ניתן לגלוש, לשחק, לצפות ולהוריד תכנים בו זמנית ממספר מכשירים במקביל. מהירות הגלישה ברפיטר בתקן AC היא עד פי שלושה מרפיטרים בתקן N, הטכנולוגיה תומכת בקצבים של עד Giga וגם בתקנים נמוכים יותר כך שהמכשירים הקיימים יתאימו אליו ללא כל בעיה.


 

לפרטים נוספים ורכישת מגבר WiFi Be spot