מהיום ובכל עונת החגים - מצטרפי האינטרנט החברתי של בזק יכולים לגלוש חינם גם בחו"ל

תאריך פרסום: 15/08/2012

מצטרפי האינטרנט החברתי של בזק יכולים לגלוש חינם גם בחו"ל

בזק חתמה על הסכם נדידה לחו"ל עם חברת iPass עבור מנויי  Bezeq Free WiF
לקוחות השירות יוכלו להתחבר לגלישה חופשית במעל מיליון נקודות אלחוטיות ציבוריות ברחבי העולם, שהם חלק מרשת אינטרנט אלחוטית גלובלית, ללא צורך לשאת בעלויות הכבדות של הגלישה בחו"ל
שלושה שבועות בלבד לאחר שבזק השיקה את שירות האינטרנט האלחוטי החברתי הראשון מסוגו בישראל, תחת השם Bezeq Free WiFi,  מרחיבה החברה את פעילות הרשת גם לחו"ל. באמצעות שיתוף פעולה עם חברתiPass,  מציעה בזק לחברי רשת האינטרנט החברתי הציבורי הטבה במהלך חופשתם בחו"ל -  חיבור WiFi חינמי לאינטרנט בכל העולם. כמו כן גם הנופשים בישראל ברשתות המלונות הגדולות בישראל, יוכלו ליהנות בגלישה חופשית ב-iPass.  ההטבה תקפה למשך חודשיים וחצי, החל מהיום, ה-15.8 ועד לסוף תקופת החגים, ה-31.10. בנוסף, חברי האינטרנט החברתי יוכלו לנצל שעתיים גלישה חינם נוספות ברשת iPass לאחר תקופת החגים. יש לציין כי ההטבות אינן דורשת כל התחייבות מצד הלקוח.
מנויי Bezeq Free WiFi יוכלו להתחבר באופן אוטומטי ומהיר לרשת אינטרנט אלחוטית ואיכותית וללא מגבלות נפח, בכל מקום אליו יטוסו באמצעות השימוש ברשת iPass. המדובר בגלישה חופשית במעל מיליון נקודות אלחוטיות ציבוריות ברחבי העולם, ללא צורך לשאת בעלויות הכבדות של הגלישה בחו"ל.
שיתוף הפעולה של בזק עם iPass יימשך גם לאחר מכן, כשניתן יהיה לגלוש באופן קבוע ברשת האינטרנט האלחוטית העולמית, במחירים מיוחדים ללקוחות שירות האינטרנט החברתי.
השירות זמין במרבית שדות התעופה ברחבי העולם, באלפי בתי מלון ובמאות אלפי אתרים תיירותיים נוספים. ניתן להיכנס לאתר iPass ולבדוק את פריסת הנקודות הזמינות הקרובות באזור אליו נוסעים. (בקישור הבאhttp://hotspot-finder.ipass.com). בנוסף מציין האתר גם את פרטי הנקודה הכולל שם הרשת במקום וסוג המקום – מלון / שדה תעופה / מסעדה וכו'.
ההצטרפות לשירות פשוטה ומהירה על ידי הרשמה קצרה באתר  wifi.bezeq.co.il שלאחריה יקבל הלקוח מייל המכיל את כל הפרטים הדרושים לשם השימוש בשירות, ובנוסף מדריך קצר המתאר את הצעדים הנחוצים להתקנת האפליקציה הייעודית לחו"ל והפעלתה. האפליקציה ששמה ipass Open Mobile זמינה למחשבים ניידים, טלפונים חכמים וטאבלטים (אייפון, אייפד וכל סוגי המכשירים הפועלים באמצעות מערכת ההפעלה אנדרואיד), ובאמצעותה ניתן להתחבר באופן אוטומטי לנקודות הגלישה בחו"ל.
עד כה, כ-25,000 לקוחות שירות Bezeq Free WiFi, הורידו את האפליקציה הייעודית לשירות בארץ, כאשר קצב ההצטרפות הוא 1,000 לקוחות ביום.

 

מהו Bezeq Free WiFi?

זהו שירות חדש המאפשר ללקוחות בזק לגלוש ללא מגבלות באופן אלחוטי מהסמארטפון, טאבלט ומהמחשב הנייד, גם כשהם נמצאים מחוץ לבית ובחינם. בזק בחרה במודל חברתי המשתף בין הנתבים האלחוטיים הנמצאים בבתי הלקוחות. כלומר, כל לקוח ישתף, באופן מאובטח, חלק קטן מחבילת הגלישה שלו, ובתמורה ייהנה מגלישה חופשית ובחינם ברחבי הארץ. כך למעשה, כל נתב ביתי ישמש כ-Hotspot . מודל זה עושה שימוש יעיל יותר במשאבי הרשת הכוללים, תוך מקסום התועלת הצרכנית. כך, הצרכן הבודד נהנה מיכולות ופריסת הרשת, תוך חלוקת משאבים שיתופית והוגנת.
בנוסף, בזק יצרה שיתופי פעולה עם בתי עסק גדולים, בפריסה ארצית. בימים אלו השירות פועל ברשתות באג, סניפי המשביר לצרכן, תחנות דלק, פיצה האט, רשת רנואר, איל מקיאג', ניו-פארם, סטימצקי, חרש קרמיקה, בורגר ראנץ', ורשת הולנדיה שהצטרפה גם כן לאחרונה למהלך. שיתוף הפעולה עם הרשתות המונות עשרות סניפים כל אחת, מאפשר לבזק ליצור מסה של מאות Hotspots ברחבי הארץ, ועל ידי כך להפוך את השירות למשמעותי אף יותר.