גילוי בדבר גלישה בטוחה ברשת האינטרנט

השימוש באינטרנט הפך חלק חשוב ובלתי נפרד משגרת יומנו. יחד עם זאת השימוש ברשת האינטרנט עלול לחשוף את המשתמש לאתרים פוגעניים המציגים תוכן פוגעני ו/או לתכנים שאינם מתאימים לצפייה על ידי ילדים, נוער וגם מבוגרים - כגון: משחקי אלימות, הסתה גזענית, הימורים ופורנוגרפיה.
אנא בחנו את האפשרות להפעיל אמצעים טכנולוגיים המיועדים לסינון אתרים או תכנים פוגעניים, החוסמים את האפשרות לכניסה לאתרים שאינם הולמים.
אנו בבזק, מעמידים לרשותכם שירות סינון אתרים בסיסי המסופק ללא תשלום ומאפשר הגנה בסיסית מפני אתרים פוגעניים.

חשוב לדעת

  • לא ניתן להבטיח מניעה מלאה לחשיפה של המשתמש לאתרים ותכנים פוגעניים ברשת האינטרנט, ואין להסתמך על שירות הסינון הבסיסי כאמצעי יחיד לחסימת גלישה ומניעת האיומים ברשת. על כן כל שימוש ברשת צריך להיעשות באופן זהיר ומושכל.
  • השירות ניתן ברמה רשתית ואינו דורש התקנה במכשירי הקצה. בהתאם, השירות מספק הגנה למכשירים בבית הלקוח המחוברים לרשת האינטרנט בשירות בזק בלבד ואינו מסופק לאותו מכשיר כשאינו מחובר לרשת הביתית כאמור.
  • לנוכח הסכנות הקיימות במרחב האינטרנטי ומאפייני המדיה האינטרנטית, לרבות פעולות תחת זהויות פיקטיביות או התחזות, מומלץ להנחות וללוות ילדים ונוער לגלישה בטוחה, להשגיח ולקבוע כללי מותר ואסור ולהקפיד על שימוש זהיר באינטרנט.