בזק נרתמת למען תושבי הדרום

תאריך פרסום: 30/12/2008

החברה תעניק הטבות לתושבי איזור העימות בדרום

החברה פורסת תשתיות תקשורת מתקדמות במהירות שיא עבור גורמי הביטחון באזור ואמצעי תקשורת זרים ומקומיים
בעקבות המצב הביטחוני,בזק נרתמת למען תושבי הדרום ומעניקה מספר הטבות ושירותים יעודיים לתושבי האזור:
  • בזק תעניק לכל תושבי איזור העימות שימוש חופשי וללא תשלום באתר משחקי המחשב bgames שהושק לאחרונה על ידי החברה, למשך שלושה חודשים.
  • בזק תאפשר ללקוחות איזור העימות לבצע שירות "עקוב אחרי" לטלפון נייח של בזק בכל אזור בארץ ללא תשלום. שירות זה נועד לכל מי שהעדיף לעבור באופן זמני מחוץ לטווח הטילים, ובכך לאפשר לו לקבל שיחות כאילו הוא שוהה בבית.
  • בזק תספק שירותי תיקונים והחלפת ציוד לתושבי הדרום באמצעות שליח עד לבית הלקוח ללא תשלום, וזאת כדי לחסוך מלקוחות החברה תנועה מחוץ לאזורים הבטוחים.
  • ללקוחות העסקיים של החברה הנמצאים באזור הדרום, תאפשר בזק שירות "גישה מרחוק" לרשת המשרדית בחינם. על ידי כך יוכלו לעבוד מהבית או מכל מקום אחר שיבחרו.
בנוסף, בזק נערכת להפעלת המוקדים הנמצאים בטווח האש גם בזמן חירום, ומתגברת בימים אלו את מוקדי השירות והתמיכה הטכנית, במטרה להיות מוכנה לספק שירותים המצריכים יכולות מיוחדות וטכנולוגיה מתקדמת במיוחד.

בתוך כך, בזק פורסת תשתיות תקשורת מתקדמות במהירות שיא על מנת לספק את הצרכים של כל ערוצי התקשורת הישראלית והזרה. בזק גם מבצעת בימים האחרונים עבודות תשתית מורכבות עבור גורמי הביטחון השונים כדי לספק להם יכולות פיקוד ושליטה מתקדמות. במקביל, בזק מעבה שירותי תקשורת של חלק מהמוקדים העירוניים באיזור העימות, כדי לאפשר יכולת מענה לתושבים, גם בזמן חירום