בזק נהנית מ"אפקט הולמרק"- עלייה של 10% בפניות לקוחות למעבר לבזק, בעקבות היכולת לנטוש את הוט ללא קנסות

תאריך פרסום: 29/12/2009

בזק נהנית מ"אפקט הולמרק"- עלייה של 10% בפניות לקוחות למעבר לבזק, בעקבות היכולת לנטוש את הוט ללא קנסות
 

  • היכולת לנטוש ללא קנסות, בשילוב עם השירות העדיף של בזק, מביאים לכך  שמספר הפונים לבזק למעבר מהוט צמח ב- 500 לקוחות מדי יום

  • בזק מנצלת את המומנטום החיובי ויוצאת בקמפיין עם דגש על טיב השירות

 
בימים האחרונים נרשמה עלייה של 10% בכמות הפניות למוקדי המכירות של בזק. זאת בעקבות היכולת לנטוש את הוט ללא תשלום קנס בחודש הקרוב, כך מדווחת בזק. בעקבות החלטת מועצת הכבלים והלוויין, בחודש הקרוב ניתן לנטוש את חברת הטלוויזיה בכבלים ללא צורך בתשלום קנס יציאה הנובע מהתחייבות, וזאת משום שערוץ הולמרק בוטל. בסך הכל, במוקדי המכירות של בזק נרשמות כ- 500 פניות נוספות ביום של לקוחות המעוניינים לנטוש את הוט לטובת בזק.

"חלון ההזדמנויות" לנטישה ללא עלות, בשילוב השירות העדיף בכל קנה מידה של בזק, מעורר גל של מעבר מהוט לבזק, "העובדה שהשירות של בזק טוב בהרבה מזה של המתחרים ידועה לכלל הציבור, ומשתקפת בסקרים השונים. עתה, כשמערכת קנסות היציאה 'שותקה' למשך חודש אחד, אנו עדים לעלייה משמעותית באלו המחליטים לנטוש את הוט ולחזור לבזק. אנו ערוכים לקלוט את כל אותם מנויים, עם מבצעים יחודיים, כך שהמעבר משתלם לא רק מבחינה שירותית אלא גם בצד מחיר", כך אומר איתמר הראל, סמנכ"ל החטיבה הפרטית בבזק.

בתוך כך, בזק מנצלת את המומנטום החיובי ויוצאת בקמפיין נרחב עם דגש על טיב השירות, תחת הכותרת, "מערך השירות של בזק שמח לעמוד לשירותך". הקמפיין, באמצעות משרד אדלר חומסקי, יכלול פרסום בעיתונות ופעילות קד"מ נרחבת בתוך החברה וימשך כשבועיים.

כזכור, לאחרונה יצאה בזק בקריאה ללקוחות שהתניידו והתאכזבו לחזור הביתה, זאת במסגרת חבילת תקשורת חדשה שהשיקה ללקוחות חדשים. במסגרת החבילה החדשה, יוכלו לקוחות המצטרפים לבזק ליהנות מחבילה הכוללת קו טלפון, 500 דקות שיחה, אינטרנט מהיר במהירות של 2.5 מגה ועד 30 מגה ורשת ביתית, בתמורה לתשלום חודשי בסך 49.9 שקל לחודש, למשך חצי השנה הראשונה. לאחר מכן המחירים יחזרו למחיר מחירון. המחיר זהה לכל מהירות גלישה שיבחר הלקוח. מדובר על חיסכון משמעותי ביותר, לדוגמא: לקוח שיתחבר במהירות של 2.5 מגה יחסוך כ-1200 שקל, ואילו לקוח שיתחבר במהירות של 10 מגה יחסוך כ-1300 שקל.

בסקרי שירות שפורסמו לאחרונה בעיתונות הכלכלית עולה כי, בזק עדיפה על מתחרותיה בכל פרמטר שירותי שנבחן, ללא יוצא מן הכלל. בין הפרמטרים שנבדקו: שביעות רצון כללית, אמינות, מהירות מענה, שירות מקצועי ואדיב וטיפול בבעיות.