כיצד ניתן לחסוך בהוצאות התקשורת במהלך חופשת הסקי?

תאריך פרסום: 25/12/2012

בזק מאפשרת ללקוחותיה לדבר מקו הטלפון הביתי אפילו בחו"ל

  • באמצעות התקנת אפליקציית ה- Bphone על הסמארטרפון, הטאבלט או המחשב הנייד, יוכלו לקוחות בזק להוציא ולקבל שיחות מכל מקום שיש בו גישה לאינטרנט אלחוטי בעלות זהה לתעריף בזק הרגיל ולשלוח הודעות טקסט בחינם מכל מקום ולכל יעד בישראל
  • השירות ניתן בחינם ואינו כרוך בדמי התקנה ובתשלום חודשי קבוע, מדובר בחיסכון של עשרות אחוזים בעלות השיחה ללקוחות המתקשרים מחוץ לבית

חברת בזק, באמצעות שירות ה- Bphone מאפשרת ללקוחותיה לחסוך בהוצאות התקשורת גם בחו"ל באמצעות שירות המאפשר ללקוחות בזק לדבר מקו הבזק שלהם מכל מקום בו הם נמצאים, אם בבית ואם מחוצה לו. למעשה מדובר באפליקציה חינמית המותקנת על גבי טלפונים ניידים חכמים (Smart Phone), טאבלטים, או על המחשב האישי, המשמשת כקו טלפון בזק לכל דבר עם מספר הטלפון הרגיל של הלקוח.

חודשי החורף ידועים כתקופה בה ישראלים רבים נוהגים לנצל את הוזלת עלויות החופשות באירופה, להזמנת חופשות בערי הבירה המושלגות לצד חופשות סקי ספורטיביות. לפי נתוני הלמ"ס כ-350 אלף ישראלים בממוצע בשנה טסים לחו"ל בחודשי החורף (דצמבר-פברואר) כאשר 35,000 ישראלים נוסעים לחופשות סקי מדי שנה, רובם גברים.

למעלה מ-100 אלף לקוחות בזק כבר הורידו את האפליקציה החינמית למכשירי האייפון ומכשירי האנדרואיד השונים ועושים בה שימוש יומיומי בארץ ובחו"ל, כאשר בתקופות החגים המרובות בחופשות היא דורגה בעשיריית האפליקציות המובילות בהורדות לאייפון ולאנדרואיד.

שירות ה- Bphone מאפשר הוצאה וקבלת שיחות לכל יעד בישראל ומכל יעד בתעריפי בזק הרגילים, לרשימת אנשי הקשר שבמכשיר וכן לנהל יומן שיחות. כמו כן, ניתן לשלוח באמצעות Bphone הודעות SMS בחינם וללא הגבלה לכל יעד בישראל (לכל מכשירי סלולרי). הפעלת השירות הינה חינם ואינה כרוכה בדמי התקנה ובתשלום חודשי קבוע.

למעשה מדובר במעין שלוחה נוספת לקו הטלפון הביתי, עם מספר זהה למספר הטלפון הפרטי של הלקוח בביתו (או במשרד). במידה ואין מענה בבית לאחר 4 צלצולים, תעבור השיחה ישירות לשלוחת ה- Bphone והלקוח יוכל לקבל את השיחה בכל מקום בו הוא נמצא. לקוחות השרות יכולים ליהנות ממנו גם כאשר הם שוהים בחו"ל ולהתקשר לארץ בעלות של שיחת בזק מקומית, באמצעות האפליקציה (במקום בו יש פריסת אינטרנט כלשהי). מדובר בחיסכון של עשרות אחוזים בעלות השיחה ללקוחות בחו"ל או בבית, למשפחה אשר אינה מעוניינת לשלם על קו טלפון נוסף בבית.

ניתן להוריד את אפליקציית Bphone למכשירי האייפון והאנדרואיד באמצעות סריקת הקוד –