בזק השיקה אתר אינטרנט חדש בהשקעה של כ-2 מיליון שקלים

תאריך פרסום: 24/11/2008

מהפיכה בממשק האינטרנטי של בזק-  בזק השיקה אתר אינטרנט חדש בהשקעה של כ – 2 מיליון שקלים

 
 מדובר במהלך אסטרטגי בו בזק מאחדת את כל אתרי החברה תחת קורת גג אחת.  האתר מאפשר שליחת מייל לתיבת הדואר האישית של מנכ"ל בזק וכן לשאר חברי הנהלת החברה
 

בזק משיקה היום אתר אינטרנט חדש בהשקעה של כ – 2 מיליון שקלים www.bezeq.co.il.
כחלק מאסטרטגיה ארוכת טווח של בזק בתחום האינטרנט, הוחלט בבזק על איחוד אתרי האינטרנט של החברה. מדובר באתר החברה הרשמי, אתר B144 ופורטל המשחקים Bgames, שהחברה השיקה רק בשבוע שעבר, לפלטפורמה אחת קלה וידידותית עבור המשתמש, המאפשרת אספקת שירותים מתקדמים וייחודיים. מהלך זה נבע מהרצון של בזק להקל על ציבור הצרכנים ולמעשה להציע את כל השירותים והמוצרים שהחברה מציעה תחת קורת גג אחת.

לאתר החדש ממשק ידידותי, נוח ומתקדם המבוסס על פלטפורמת MOSS המתקדמת של מיקרוסופט. האתר החדש מאפשר ללקוח לקבל את כל השירותים המבוקשים על ידי "הקלקה" אחת פשוטה על השירות המבוקש ובמקרים רבים מייתר את הצורך להתקשר למוקדי השירות. השימוש באתר פשוט וחוסך זמן רב ללקוח. האתר מעוצב בסטנדרטים בינלאומיים ובהתאמה לערכי המיתוג החדשים  ולשפה התקשורתית של בזק.

ההחלטה לגבי עיצוב האתר וסידור הממשקים התקבלה לאחר מחקר מקיף שבזק ביצעה, תוך סקירת אתרי אינטרנט רבים של חברות תקשורת מהמובילות בעולם, במטרה להקל על הלקוחות, כך שהשירותים המבוקשים ביותר יהיו בעלי נראות וזמינות גבוהה. כמו כן, בזק התקינה באתר האינטרנט מנוע חיפוש משוכלל אשר יידע למקד את תוצאות החיפוש של הלקוח ע"פ הערך המבוקש, כמו גם אפשרות לשימוש במילות מפתח אשר יפנו את הלקוחות למגוון השירותים הרלוונטיים למילות החיפוש שביקשו.

באתר החדש של בזק ניתן להזמין את מרבית השירותים שהחברה מציעה דרך האינטרנט וגם לשלוח מייל לכל אחד מחברי הנהלת בזק בנושאים הרלוונטיים לפעילות החברה. כמו כן,  ניתן יהיה להתעניין לגבי חבילות אינטרנט, המבצעים השונים, לקבל עדכונים "on line" לגבי מצב החשבון,פירוט שיחות עדכני ועוד. בנוסף, האתר מאפשר לפנות לנציג שירות לגבי כל אחד מהשירותים שבזק מציעה. הלקוח המעוניין לברר לגבי נושא מסוים ישלח פנייה באמצעות האתר, שידע להעביר את השאלה לנציג השירות הרלוונטי בבזק. האתר החדש זמין בשפות עברית, אנגלית, רוסית וערבית.

חברת Tzur  עיצבה את האתר ותכננה את ממשק משתמש. חברת Ewave הטמיעה את האתר.