תאריך פרסום: 24/10/2007

  • בזק מרחיבה ההיצע בחבילות הגלישה במהירויות הגבוהות

  • כבר כיום, כ- 250,000 לקוחות בזק גולשים בקבצי הגלישה הגבוהים של 2 מגה ומעלה

 

בזק משיקה חבילה חדשה באינטרנט המהיר בקצב 4 מגה (4000/400 קס"ש). זוהי חבילה נוספת המצטרפת להיצע החבילות של בזק, במסגרת מהירויות הגלישה הגבוהות. 

לבזק יש היום כ- 950,000 לקוחות באינטרנט המהיר.

השימוש בקצבי הגלישה הגבוהים, הופך להמוני ומשרת יותר ויותר לקוחות לגלישה מהירה באינטרנט, להורדת קבצים, משחקים כבדים ואיכותיים ולגלישה בו זמנית ממספר מחשבים בבית.

כבר היום יש לבזק כ- 250,000 לקוחות במהירויות הגלישה הגבוהות (2 מגה ומעלה). חבילת ה- 2.5 מגה, לדוגמה, הושקה במהלך 2006, ולבזק יש כבר יותר מ- 130,000 לקוחות הנהנים מחבילה זו , תוך פחות משנה וחצי מיום השקתה.

הביקוש לקצבים גבוהים הולך וגובר בקרב הלקוחות ובזק ממשיכה לשפר כל העת, לשדרג ולהרחיב את תשתיות התקשורת בכל האתרים בישראל בהשקעות של מיליוני שקלים.

השירות יוצע בתנאי מבצע ללקוחות חדשים – 3 חודשים ראשונים ב 50% הנחה לפי 45 ₪ לחודש, ו- 9 חודשים נוספים 

בתעריף מבצע חודשי של 89.90 ₪.

היצע החבילות של בזק במהירויות הגבוהות הוא איפוא מעתה: חבילת 2 מגה, 2.5 מגה, חבילת  4 מגה החדשה וחבילת ה- 5 מגה.

כזכור, גם בתחום האפ-לואד פרצה בזק דרך בכך שקבעה העיקרון שקצב הגלישה העולה יהיה בכל חבילות הגלישה תמיד לפחות 10% מקצב הגלישה היורד. גם בחבילה החדשה שומרת בזק על עיקרון זה והמהירות "העולה" בחבילה החדשה תהיה 400 קס"ש.

החבילה החדשה, לצד כל החבילות הקיימות, תוצע ללקוחות באמצעות כלל ערוצי ההפצה של בזק – הערוצים הפנימיים, ספקיות האינטרנט ומשווקים מורשים.

סמנכ"ל השיווק של בזק רן גוראון אמר כי הצורך בחבילות חדשות, בקצבים גבוהים, עולה כל העת מצד ציבור הגולשים. "אין ספק, שמה שהיה נכון לפני שנה-שנתיים, אינו נכון עוד היום. גולש האינטרנט – גם גולש 'רגיל' ולא 'כבד' - צריך יותר ויותר קצבי גלישה. יש לנו כוונה מלאה לתת מענה מדויק ונכון לצרכי הלקוחות. אני מאמין שהחבילה החדשה תתאים מאד, למי שעדיין אינו זקוק לקצב של 5 מגה או יותר – אבל שחבילת ה- 1.5 מגה למשל, כבר לא מתאימה לצרכיו והוא מבקש לשדרג. החבילות בקצבים הגבוהים זוכות להצלחה מסחררת וב- 2007 לבדה יש לנו כרבע מיליון לקוחות שבחרו לשדרג את מהירות הגלישה שלהם, כמחציתם לחבילת ה- 2.5 מגה" אמר גוראון.