בזק פתחה חנות באשדוד בהשקעה של כחצי מיליון שקל

תאריך פרסום: 20/11/2012

החנות מציעה ללקוחות בזק באשדוד והסביבה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות תקשורת מהמתקדמים ביותר הקיימים בשוק • החנות שנפתחה ב- 14.11.12 עם פתיחת מבצע "עמוד ענן", ממשיכה את פעילותה בהתאם להוראות פיקוד העורף על מנת לתת מענה ללקוחות הזקוקים לכך

 
במסגרת שדרוג מערך השירות והמכירות של בזק, השיקה החברה חנות באשדוד שתציע ללקוחות בזק בעיר ובסביבתה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות תקשורת מהמתקדמים ביותר.

החנות הוקמה במתכונת של "חנות בתוך חנות" בתוך סניף "פלאפון" ברחוב האורגים 6, טופ סנטר אשדוד. זו החנות החמישית שנפתחה בקונספט של "חנות בתוך חנות", מתוך 15 חניות הרשת של בזק הקיימות ברחבי הארץ. החנות החדשה מרווחת במיוחד ומשתרעת על שטח של 110 מ"ר. בזק השקיעה בהקמת החנות החדשה כחצי מיליון שקל.

החנות החדשה מציעה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות תקשורת מהמתקדמים ביותר לבית ולמשרד כגון, מבחר רחב של טלפונים אלחוטיים ושולחניים, מחשבים, לפטופים, טאבלטים, מסכי TV, רשתות אלחוטיות, ומוצרים לשיפור הגלישה הביתית, כמו-כן גם מסכי מחשב, מצלמות מחשב, פקסים, מדפסות, מקלדות ועוד. בנוסף, תעמיד בזק לרשות הלקוחות, יועצי תקשורת אשר יספקו פתרונות תקשורת בהתאם לצרכי הלקוחות. כמו כן, לקוחות אשר יהיו מעוניינים יוכלו להצטרף ברשת החנויות למגוון שירותים רחב הכולל נוסף על קווי טלפון ושירות אינטרנט מהיר גם הצטרפות למסלולי שיחות אטרקטיביים, שירות גיבוי ואחסון, בזק Free Wi-Fi ועוד שירותי ערך מוסף מתקדמים, המותאמים לצרכי הלקוח.

בשל העובדה כי בזק הינה חברה בפריסה ארצית, יש לה מערך הפצה ותמיכה רחב, וכן מוקד טלפוני המעניק שירות ותמיכה בכל שעות היממה.

שעות פתיחת החנות בימים כתיקונם הן ביום א' – 09:00-18:00, בימים ב'-ה' 10:00-18:00, וביום ו' 08:00-12:30, כאשר לאור המתיחות באזור הדרום, שעות הפתיחה הנוכחיות וסידורי הכניסה והיציאה הם בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

איתמר הראל, מנהל החטיבה הפרטית בבזק: "ההחלטה על פתיחת חנות בעיר אשדוד תואמת את שאיפתנו התמידית להרחיב ולשפר את מערך השירות והמכירות של לקוחותינו ברחבי הארץ. אנו גאים להציע ללקוחותינו באזור שירות איכותי ומתקדם בקרבתם, יתרון שבימים אלו הפך למשמעותי ביותר לאור ריתוק תושבי הדרום לבתיהם. למרות המצב המתוח, הוחלט להמשיך עם פעילות החנות בתנאים מיוחדים בהתאם להוראות פיקוד העורף, על מנת לספק מענה ללקוחות הזקוקים לכך. אנו מזמינים את לקוחותינו להגיע לחנות החדשה וליהנות ממגוון עשיר של המוצרים המתקדמים ביותר בעולם התקשורת".