בזק מאפשרת ללקוחותיה לדבר מקו הטלפון הביתי גם כשנמצאים מחוץ לבית ואפילו בחו"ל

תאריך פרסום: 20/05/2012

כיצד ניתן לחסוך בהוצאות התקשורת במהלך החופשה?

השירות ניתן באמצעות התקנת אפליקציית ה- Bphone על הסמאטרפון, הטאבלט או המחשב הנייד
 
  •  ניתן להוציא ולקבל שיחות מכל מקום שיש בו גישה לאינטרנט
  • ניתן לשלוח הודעות טקסט בחינם מכל מקום ולכל יעד
  • השירות ניתן בחינם ואינו כרוך בדמי התקנה ובתשלום חודשי קבוע
  •  לקוחות ישלמו אך ורק עבור השיחות בעלות זהה לתעריף בזק הרגיל
  • מדובר בחיסכון של עשרות אחוזים בעלות השיחה ללקוחות המתקשרים מחוץ לבית
תקופת הקיץ ידועה כתקופה בה רבים מאתנו יוצאים לחופשה, אם בארץ ואם בחו"ל. חברת בזק, באמצעות שירות ה- Bphone מאפשרת ללקוחותיה לחסוך בהוצאות התקשורת גם כשנמצאים מחוץ לבית ואפילו בחו"ל. מדובר בשירות המאפשר ללקוחות בזק לדבר מקו הבזק שלהם מכל מקום בו הם נמצאים, אם בבית ואם מחוצה לו. למעשה מדובר באפליקציה חינמית המותקנת על גבי טלפונים ניידים חכמים (Smart Phone) או על המחשב האישי, המשמשת כקו טלפון בזק לכל דבר עם מספר הטלפון הרגיל של הלקוח.

שירות ה- Bphone מאפשר הוצאה וקבלת שיחות לכל יעד בישראל ומכל יעד בתעריפי בזק הרגילים, לרשימת אנשי הקשר שבמכשיר וכן לנהל יומן שיחות. כמו כן, ניתן לשלוח באמצעות Bphone הודעות SMS בחינם וללא הגבלה לכל יעד בישראל (לכל מכשירי סלולרי). הפעלת השירות הינה חינם ואינה כרוכה בדמי התקנה ובתשלום חודשי קבוע. עד היום כ- 114 אלף לקוחות כבר נהנים מהאפליקציה.

למעשה מדובר במעין שלוחה נוספת לקו הטלפון הביתי, עם מספר זהה למספר הטלפון הפרטי של הלקוח בביתו (או במשרד). במידה ואין מענה בבית לאחר 4 צלצולים, תעבור השיחה ישירות לשלוחת ה- Bphone והלקוח יוכל לקבל את השיחה בכל מקום בו הוא נמצא. לקוחות השרות יכולים ליהנות ממנו גם כאשר הם נמצאים בחו"ל ולהתקשר לארץ בעלות של שיחת בזק מקומית, באמצעות האפליקציה (במקום בו יש פריסת אינטרנט כלשהי). מדובר בחיסכון של עשרות אחוזים בעלות השיחה למדברים מחוץ לבית או בבית, למשפחה אשר אינה מעוניינת לשלם על קו טלפון נוסף בבית.