חבילה מיוחדת לסטודנטים:

תאריך פרסום: 19/10/2006

 


טלפון + אינטרנט + רשת ביתית

 
"הבית של  בזק" – הוקם בקמפוסים הגדולים על מנת לאפשר לסטודנטים להתנסות באינטרנט המהיר וברשת הביתית

 בזק משקיעה כמיליון ₪ בפעילות שטח וקידום מכירות לסטודנטים לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית.

בזק יצרה חבילות תקשורת מיוחדות המתאימות לסטודנטים שגרים בשכירות ובמעונות סטודנטים, אך גם לכאלה שנשארו לגור בבית  עם ההורים. סטודנטים שיצטרפו לחבילות התקשורת יוכלו ליהנות ממתנות "שוות" כמו טלפונים דיגיטאליים ומכשירי mp4  ועוד.

בזק בנתה חבילות תקשורת מיוחדות המתאימות  לשוכרי דירות - קו טלפון עם חיבור לאינטרנט ורשת ביתית- לסטודנטים שגרים עם שותפים:

חבילה זו עולה לשני שותפים כ – 40 ₪ לחודש לשותף

              ולשלושה שותפים כ – 30 ₪ לחודש לשותף.

סטודנטים שגרים במעונות בקמפוס שיצטרפו לחבילת קו טלפון + אינטרנט + רשת ביתית:

2 שותפים ישלמו כ – 44 ₪ לחודש לשותף

3 שותפים ישלמו כ – 33 ₪ לחודש לשותף

4 שותפים ישלמו כ – 24 ₪ לחודש לשותף.

גם לסטודנטים שממשיכים לגור בבית ההורים בזק מציעה חבילה מיוחדת של קו  טלפון פרטי וחיבור לאינטרנט. המבצע מתחיל עם פתיחת שנת הלימודים ב 22.10.06 וימשך עד סוף חודש נובמבר.

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק:  "חבילות התקשורת שבזק מציעה לסטודנטים הן האטרקטיביות ביותר למגזר זה. שמנו דגש מיוחד לנושא האינטרנט שהוא בעל חשיבות מרובה להצלחה בלימודים ולכן אנחנו  מציעים לסטודנטים אינטרנט במהירויות של 1.5 עד 2 מגה , רחבי פס שיאפשרו להם להגיע לאתרים ולמידע הדרוש להם במהירות ובאיכות". 

כדי להקל על הסטודנטים, בנתה בזק בקמפוסים הגדולים את "הבית של  בזק" שיפעל בשבוע הראשון ללימודים. דיילים של החברה יציגו לסטודנטים את מגוון האפשרויות העומדות לרשותם. הסטודנטים  יוכלו להתנסות בשירותי האינטרנט המהיר של בזק, לבדוק את היתרונות של הרשת הביתית, להכיר את הטלפונים הדיגיטלים, ולהצטרף לשירותי בזק השונים. בנוסף, כל סטודנט יוכל  לזכות בפרסים ולהשתתף בהגרלה שתתקיים לסיכום שבוע הפעילות.

הבית של בזק הוקם בקמפוסים של האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, אוניברסיטת בר-אילן ובטכניון בחיפה. "הבית של בזק" מעוצב  בסגנון דירות סטודנטיאליות – ספות, פופים, שולחנות כתיבה ועוד – על מנת להדגים כיצד התקשורת משתלבת בדירה ובאורח החיים הסטודנטיאלי.

במשך החודשים אוקטובר נובמבר יוכלו כל הסטודנטים מכל האוניברסיטאות והמכללות לפנות לחנויות בזק סטור ולהצטרף לחבילות התקשורת הייחודיות להם.