אושר מינוי גיא הדס לדובר בזק

תאריך פרסום: 18/11/2007

הדס יחליף את יותם יקיר שביקש לפרוש מהתפקיד לאחר 6 שנים
ויתמנה למנהל פיתוח המשאבים באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
 
 
דירקטוריון בזק אישר בסוף השבוע את מינויו של גיא הדס לתפקיד דובר בזק. הדס ישמש גם כחבר הנהלת החברה. במסגרת תפקידו יהיה הדס אחראי על תחומי ההסברה, יחסי הציבור, דוברות פנים ארגונית ותרומה לקהילה. הדס יפתח את האסטרטגיה התקשורתית של בזק, לאור השינויים המהותיים המתרחשים בסביבה העסקית והטכנולוגית של החברה, התגברות התחרות בשוק והשינוי המבני העמוק שנערך בה.
 
חמש השנים האחרונות עבד הדס בעיתון "גלובס", תחילה ככתב שוק ההון ולאחר מכן ככתב התקשורת. קודם לכן כיסה במשך כשנתיים את תחום התקשורת ב"דה מרקר". הדס בעל תואר ראשון בכלכלה ובתקשורת מאוניברסיטת תל-אביב ו-MBA מאוניברסיטת תל-אביב, בשיתוף עם אוניברסיטת ESADE שבספרד. הוא נשוי ואב לשניים.

הדס יחליף את יותם יקיר, דובר בזק בשש השנים האחרונות. יקיר ביקש לצאת לדרך חדשה ויתמנה למנהל פיתוח המשאבים באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים.

החילופים צפויים באמצע חודש דצמבר לאחר תקופת חפיפה.

מנכ"ל בזק, אבי גבאי, איחל לגיא הדס הצלחה רבה בתפקידו: "אני שמח על המינוי של עיתונאי בכיר ומנוסה לתפקיד דובר בזק. ההיכרות המצוינת של גיא עם ענף התקשורת תהיה נכס לחברה ואין לי ספק שהוא יתרום רבות לבזק".

גבאי איחל הצלחה גם ליותם יקיר, הדובר הפורש: "יותם ואני מכירים שנים ויש לי כלפיו הערכה עצומה, הן כאיש מקצוע והן כאדם. אני מאחל לו הצלחה בדרך שבה בחר ובתחום שאותו הוא אוהב".