אבי גבאי, מנכ"ל בזק: "דו"ח גרונאו מגביר את המעורבות הממשלתית בענף התקשורת במקום להפחיתה""

תאריך פרסום: 18/03/2008

דו"ח גרונאו מייצר אי ודאות ותקופת המתנה של כשנתיים שיקפיאו את התפתחות שוק התקשורת

 
גבאי קורא לגורמי הרגולציה: "תנו ללקוחות בזק ליהנות מפירות התחרות"
 "בדו"ח גרונאו יש יותר פיקוח, יותר רגולציה, ויותר תכנון מרכזי שלא תורמים כלל לצרכן", כך אמר מנכ"ל בזק, אבי גבאי, בהתייחסות ראשונה לפרסום מסקנות דו"ח ועדת גרונאו, וזאת במסגרת דברים שנשא היום בבוקר בכנס המי"ל לתקשורת.

עוד אמר גבאי כי, "דו"ח גרונאו מייצר אי ודאות ותקופת המתנה של כשנתיים שיקפיאו את התפתחות שוק התקשורת. בתקופה זאת השחקנים ימתינו עד שמשרד התקשורת יגייס צוות עובדים שיישב על המדוכה וייצר כללי פיקוח ורגולציה חדשים".

גבאי ציין את העובדה כי ועדת גרונאו הלכה בכיוון ההפוך למקובל בעולם,  במקום  להקטין את עודף הרגולציה היא ממליצה בדיוק להיפך, להרחיב עוד יותר את הרגולציה, "הדו"ח מגביר את המעורבות הממשלתית בענף התקשורת במקום להפחיתה. אני מתקשה להבין את הקשר בין הרצון לתמרץ חברות להשקיע לבין חיובן למכור תשתית ושירותים במחירים סיטונאים יחד עם תוספת פיקוח".

"לקוחות בזק רוצים להישאר בבזק וליהנות מפירות התחרות. אבל בסופו של יום רק בזק נמצאת תחת רגולציה ייחודית, והצרכן לא מרוויח מכך דבר", אמר גבאי.

גבאי סיכם, "בזק תמשיך להתחרות באופן הוגן, להשקיע בשירותים חדשים ותשתיות מתקדמות ולתת ללקוחותיה שירות עדיף ומחירים משתלמים, זו המשימה שלנו ואנחנו מצליחים בה".

אבי גבאי - מנכ"ל בזק

אבי גבאי, מנכ"ל בזק