תאריך פרסום: 17/03/2009

 בפסח הקרוב לקוחות בזק לא נשארים בבית
בזק מעניקה ללקוחותיה 400 שקל לחופשה באילת
או 100 דולר בהזמנת חופשה בחו"ל  

ההטבה כוללת גם את מבצעי הרגע האחרון

 

לקראת חג הפסח, בזק מציעה ללקוחותיה הטבה ייחודית בשיתוף חברת ארקיע. במסגרת ההטבה, תחלק בזק ללקוחותיה שוברי מבצע בחשבונית החודשית, בהם תציע  400 שקל להזמנת חבילת נופש (טיסה+מלון) באילת, או 100 דולר להזמנת נופש בחו"ל לאחד מ – 37 יעדי ארקיע. 

לקוחות המעוניינים ליהנות מהטבה זו יוכלו להזמין חופשה בארץ או בחו"ל עד סוף חודש יוני ולממש את החופשה בין התאריכים  1/4/09 עד 31/12/09, כולל תקופת הקיץ (יולי-אוגוסט) ותקופת החגים הנחשבות לפופולאריות במיוחד ליציאה לחופשה.

את שובר ה - 100 דולר ניתן יהיה לממש לכל יעדי ארקיע לחו"ל בהזמנה זוגית לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים, ואילו את שובר 400 השקלים ניתן יהיה לממש בהזמנת חבילה זוגית לאילת הכוללת טיסה+מלון 3 לילות באמצע השבוע, או 2 לילות בסופ"ש למלונות המשתתפים במבצע. ההטבה כוללת גם את מבצעי הרגע האחרון והמבצעים המתפרסמים בעיתונות ובאינטרנט. השובר יכובד בכל ימות השנה עד סוף 2009.

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק, "חופשת הפסח וחודשי הקיץ ידועים כתקופה בה כולנו מרבים לטייל עם בני משפחתנו. בזק מנצלת את ההזדמנות ומעניקה ללקוחותיה הטבה כספית משמעותית למגוון יעדים בארץ ובעולם. ההטבות שבזק מחלקת ללקוחותיה במשך השנה אינן תלויות בדבר, לא בגודל חשבון הטלפון ולא בכמות השיחות. ללקוחות בזק מגיע מתנות פשוט כי הם לקוחות בזק".

דודו מחלב,  משנה למנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, "ההטבה הייחודית והגבוהה במיוחד תאפשר ללקוח בזק ליהנות מהנחות של עד 40% בתקופת הביקושים למגוון יעדים בחו"ל גם על טיסות שיימכרו בין 200-300 דולר במבצעי הרגע האחרון. אני צופה כי  הטבה זו תביא לעשרות אלפי מימושים במהלך תקופת המבצע".