​בזק משדרגת בחינם את מהירות הגלישה לחצי מיליון לקוחות

תאריך פרסום: 09/11/2014
כ-30% מלקוחות החברה יגלשו בתום מהלך השדרוג במהירות 100 מגה

 
  •  מהירות הגלישה הממוצעת בבזק תעמוד על כ-35 מגה
  • משנה למנכ"ל בזק, רן גוראון: "מהלכי השדרוג המשמעותיים שאנחנו מבצעים מהווים הקדמה לקפיצת המדרגה הבאה של בזק לאספקת שירות על גבי סיבים אופטיים עד לבתים"
     
בזק משדרגת את מהירות הגלישה ללקוחותיה באופן אוטומטי ובחינם. במסגרת המהלך, לקוחות הגולשים היום במהירות של 40 TOP מגה ישודרגו באופן אוטומטי וללא תוספת עלות כלשהי למהירות של 100TOP  מגה. 

בזק משדרגת גם את מהירויות הגלישה הנמוכות, כאשר כל לקוחות החברה הגולשים במהירויות 5 ו-10 מגה, ישודרגו בחינם למהירות גלישה העומדת על 15 מגה. בתום מהלך השדרוג, מהירות הגלישה הממוצעת בבזק צפויה לעמוד על כ-35 מגה, כאשר כ-30% מלקוחות החברה יגלשו במהירות 100 מגה. המהלך התפעולי של השדרוג צפוי להימשך כשבועיים. כידוע, על מנת שהלקוח יהנה מהמהירות המקסימלית עליו לעדכן את מהירות הגלישה גם אצל ספק האינטרנט.

במהלך הנוכחי, בזק תשדרג כחצי מיליון מלקוחות האינטרנט של החברה, כאשר סה"כ שידרגה עד היום בחינם במהלך כלל מהלכי השדרוג כמיליון וחצי לקוחות. השדרוגים ייעשו כאמור באופן אוטומטי, כאשר כל לקוח שמהירות הגלישה שלו תשודרג יקבלו הודעה מבזק, המעדכנים בדבר השדרוג. לקוחות שלא יהיו מעוניינים בשדרוג יוכלו להישאר בקצב הנוכחי. 

זוהי הפעם החמישית שבזק מבצעת שדרוג ללקוחותיה בשנתיים האחרונות. מהלכי השדרוג הרבים של בזק נעשים במטרה להנגיש את קצבי הגלישה הגבוהים לכמה שיותר לקוחות החברה. 

משנה למנכ"ל בזק, רן גוראון, "מהלכי השדרוג המשמעותיים שאנחנו מבצעים מהווים הקדמה לקפיצת המדרגה הבאה של בזק לאספקת שירות על גבי סיבים אופטיים עד לבתים, שיאפשרו קצבי גלישה גבוהים ביותר. בזק תמשיך לספק ללקוחותיה את צרכי התקשורת, באמצעות התשתית והמוצרים המתקדמים ביותר, תוך שימוש בקצבי גלישה גבוהים במיוחד".