בזק והמוסיקאי המוערך מוקי במופע היסטורי לשבירת שיא גינס כקונצרט החי הגבוה בעולם

תאריך פרסום: 08/09/2014

  • המופע ההיסטורי הינו חלק ממהלך ההשקה של מוסיקה חינם באפליקציית הענן של בזק –BCloud , המכילה מאות אלפי שירים ממגוון ענק של זמרים, להקות וסגנונות שונים, להאזנה מכל מקום 
  • רוצים לקחת חלק בטיסה ובמופע ההיסטורי? היכנסו לאתר musix.bezeqcloud.co.il ואולי תהיו חלק מההיסטוריה


 חברת בזק מכריזה היום על מהלך חדש, בו היא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מעולם שלם של מוזיקה ללא הגבלה ובחינם. במסגרת המהלך, לקוחות בזק שיצטרפו לשירותי הענן של החברה, BCloud, ייהנו מאפליקציית MUSIX מבית פלאפון, המכילה מאות אלפי שירים ממגוון ענק של זמרים, להקות וסגנונות שונים. האפליקציה מאפשרת האזנה למוסיקה מכל מקום ובכל זמן שרוצים וניהול ספריות מוסיקה אישית או רשימות השמעה (פלייליסט) וכל זה ללא תשלום למשך שנה.

לרגל השקת המהלך, בחרה החברה במוסיקאי המוערך מוקי לקיים מופע היסטורי ולנסות לשבור את שיא גינס כקונצרט החי הגבוה בעולם!

רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, "אנחנו בבזק אוהבים אתגרים, והשקת שירות המוזיקה בענן בחינם, איפשרה לנו ללכת על מהלך מקורי, בו תתבצע הופעה מעל העננים, ובדרך גם תשבור שיא גינס מורכב ותירשם בדפי ההיסטוריה של המוזיקה. הבחירה במוקי, כאומן מקורי, נועז וחדשני להוביל את מהלך ההשקה היתה טבעית ואנו שמחים שנענה לאתגר המוסיקלי והטכנולוגי".

מוקי: "זהו אחד הפרויקטים הכייפים והייחודיים בהם לקחתי חלק במהלך הקריירה המוסיקלית שלי. קיום של מופע על מטוס הוא רעיון מדליק, ובתוספת האלמנט של שבירת שיא גינס הופך את הפרויקט המקסים והמקורי הזה למשהו שהתחברתי אליו מיידית. ישנם לא מעט היבטים טכניים מורכבים להופעה באוויר ובגובה שכזה ויש צורך בהכנות מתאימות. אני בטוח שמי שיהיה על המטוס של בזק ביום המופע הולך לחוות חווייה יוצאת דופן ומרתקת".

השיא הנוכחי נקבע על 43,000 רגל (13,106.4 מטר) באמצעות מטוס שטס בלופ בשמי לונדון ב-10.3.13. ההופעה במטוס היתה של שני זמרי הפופ משנות ה-80 (קים וויילד וטוני הדלי הבריטים). הזוג הופיע במשך 15 דק' בתוספת אתנחתא קומית.
חברת גינס מקפידה ובוחנת לעומק את ניסיון שבירת השיא ומחייבת עמידה וביצוע של כל הקווים המנחים המוצגים בהנחיות גינס לשבירת השיא ותיעודו.על פי הנחיות גינס  יקיים מוקי הופעה חייה בלווי שני נגנים (גיטרה וקלידים) . ההופעה תתחיל כשהמטוס ינסוק לגובה של 43100 רגל ותכלול את להיטיו הגדולים וביניהם "ילד של אבא" , לב חופשי, כולם מדברים על שלום, ילדה סוכר, לא רוצה להתבגר, עוקף מלמעלה, לא נפסיק לחלום ועוד. על פי החוקים הנוקשים של גינס בין שיר לשיר תהיה הפסקה של עד 30 שניות בלבד.


איך מצטרפים לטיסה ההיסטורית של מוקי ובזק?

גולשים אשר רוצים לשבור עם מוקי ובזק את שיא גינס עולמי ולקחת חלק בהופעה  חיה במטוס  העולה לגובה שובר שיאים,  נכנסים למיני סייט ייעודי  musix.bezeqcloud.co.il עונים נכונה על 3 שאלות  טרויה +שאלה פתוחה המתקשרת לגיבוי בענן  (שהתשובה היצירתית ביותר יכולה לקדם את המשתתף עוד קצת לקראת זכייה) ,ויכולים  לזכות  בכרטיס זוגי להופעה  של  מוקי. סה"כ כ-35 זוגות זוכים בלבד ייצטרפו לטיסה ההיסטורית שתתרחש לקראת סוף אוקטובר.