בזק מרחיבה את סל פתרונות ה-WiFi ומשיקה את Be-Mesh: פתרון מתקדם לגלישה רציפה ואיכותית בבית

תאריך פרסום: 31/12/2019

  • קרן לייזרוביץ, סמנכ"לית השיווק והחדשנות של בזק, "הצורך של הלקוחות להיות מחוברים כל הזמן ומכל מקום בבית מתעצם מיום ליום וכחברת האינטרנט הגדולה בישראל אנחנו מחויבים לתת מענה לצורך זה. בזק כיום מציעה את מגוון פתרונות ה- WiFi הרחב בישראל והשקת ה-Be Mesh, המבוסס על הנתב המתקדם שלנו הוא צעד נוסף ליצירת פתרון הגלישה המושלם לבית הישראלי"
  • בזק מציעה ללקוחותיה חבילה הכוללת את נתב ה- Be יחד עם יחידת Mesh Be בעלות של 29.90 שקל לחודש
  • נתב הBe- החדשני של בזק כבר מכיל את יחידת הניהול הראשית, כך שבניגוד לפתרונות אחרים בשוק הדורשים לפחות שתי יחידות Mesh, בבזק מספיקה יחידה אחת כדי לספק שירות


בזק מרחיבה את סל פתרונות ה-WiFi ומשיקה את שירות ה- Be Mesh, המספק פתרון מתקדם לגלישה רציפה ואיכותית בבית עם הגנת סייבר, זאת על גבי רשת אחת. מדובר בפתרון ייחודי בעולמות ה-WiFi הנותן מענה לאזורים בבית בהם קליטת האינטרנט חלשה יחסית כמו מרפסת, מפלסים, חדרים, גינה ועוד. בשונה ממרבית הפתרונות להגדלת הכיסוי האלחוטי בבית בהן הלקוח חווה ניתוק ברגע שמתרחק מהנתב הביתי, בשירות החדש של בזק, יחידות ה-Be Mesh מתקשרות בניהן ויוצרות רשת אלחוטית מיטבית לכל מכשיר המחובר לרשת הביתית.

ממחקרים שבזק ביצעה לקראת ההשקה עולה כי לגולשים הכי חשובה חווית הגלישה. 82% דיווחו על בעיה באיכות ה-WiFi ובקליטה באחד החדרים בבית. 91% אמרו שהיו רוצים לשפר את איכות הגלישה ועוצמת ה-WiFi בבית. 65% מהנשאלים ענו כי היו מעדיפים לשפר את איכות הלישה בבית, על פני שידרוג המהירות (35%), שנשאלו מה היו מעדיפים לשנות בחוויית הגלישה שלהם.
בשונה מהפתרונות הקיימים היום בשוק, המחייבים את הלקוחות לרכוש 2 יחידות או יותר בעלות כוללת, שירות ה-Mesh של בזק מאפשר גמישות, כיוון שנתב הBe- של בזק כבר מכיל את יחידת הניהול הראשית. כלומר, השירות שבזק מציעה כולל רשת חכמה ולומדת, המורכבת מנתב ה-Be שמשמש כמאסטר Mesh ומיחידות Be Mesh שיותקנו ויתקשרו בניהן ברחבי הבית, לפי צרכי הלקוח ומבנה הבית שלו.

                                                                                     Be Mesh
                                                                                       Be Mesh

חשוב לציין כי רק לקוחות Be של בזק יכולים ליהנות מהשירות, ולמעשה מדובר בהמשך פיתוח השירותים הניתנים ללקוחות בזק על גבי נתב ה-Be. בתוך כך, מציעה בזק חבילה הכוללת נתב Be ויחידת Be Mesh בעלות חודשית של 29.90 שקל לחודש. במקרים בהם מדובר בבית גדול, עלול לעלות צורך ביחידת Be Mesh נוספת. לרגל ההשקה יוצאת בזק במבצע ומציעה יחידת Be Mesh נוספת בעלות של 12.90 שקל לחודש. תוקף המבצע עד ה-31/3/20. השירות החדש מצטרף למגוון פתרונות לשיפור הגלישה שכבר השיקה בזק לאורך השנים, כגון נתבים, רפיטר ו-Be Spot
לשירות מתלווה גם אפליקציה ייעודית לניהול, המאפשרת למשתמש לקיים קשר רציף וניהול של הנתב, ובכך יכול הלקוח לדעת מה קורה בביתו בכל זמן נתון, מי התחבר לרשת ומי נמצא בבית בזמן אמת.

קרן לייזרוביץ, סמנכ"לית השיווק והחדשנות של בזק, "הצורך של הלקוחות להיות מחוברים כל הזמן ומכל מקום בבית מתעצם מיום ליום. וכחברת האינטרנט הגדולה בישראל אנחנו מחויבים לתת מענה לצורך זה. בזק כיום מציעה את מגוון פתרונות ה- WiFi הרחב בישראל, וה- Be Mesh המבוסס על הנתב המתקדם שלנו הוא צעד נוסף ליצירת פתרון הגלישה המושלם לבית הישראלי. בנוסף, ולא פחות חשוב, עם Be וBe Mesh  לקוחות בזק נהנים מהגנת סייבר מקיפה ומובנת, הפועלת להגנה מפני גניבת זהות, התחזות, הונאות אשראי, ותקיפות האקרים על המכשירים המחוברים לאינטרנט בבית".