תאריך פרסום: 30/04/2018

תוך שבוע בלבד מההשקה: שיא בביקוש לנתב Be של בזק המאפשר חווית אינטרנט מהמתקדמות בעולם
 
  • ביקוש שיא ל-,Be  הנתב החדש של בזק, המותאם לעולמות הוידאו והתעצמות תחום ה-IOT
  • איתמר הראל, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות הפרטיים בבזק: "נתב ה- Be, יחד עם סל הפתרונות שהשקנו לגלישה אופטימלית ובטוחה מכל מקום בבית, בשילוב עם שירות הלקוחות הטוב בשוק, מעורר ביקושים גבוהים אף משחזינו, ואנחנו נערכים בהתאם"
 
כחלק מתפיסת החברה לספק ללקוח חווית אינטרנט איכותית ומהירה, בימים אלו החלה בזק בשיווק ה-Be, נתב חדש (ראוטר) המאפשר גלישה איכותית ורציפה ברשת האינטרנט הביתית. ל-Be עיצוב חדשני המאפשר את מיקומו במרכז הבית, והוא ניחן בחוויית משתמש פשוטה וידידותית לתפעול השוטף.
עם השקתו של Be ועליית הפרסומת המקדמת אותו בכיכובם של עומר אדם וגידי גוב נרשמה הצלחה חסרת תקדים, כשבמוקדי שירות הלקוחות של בזק מדווחים על ביקוש עצום אשר בעקבותיו, אלפי נתבים כבר סופקו. החברה נערכת לענות על הביקושים הגבוהים באמצעות הטסת משלוחים נוספים מחו"ל.
 עוד על Be:
ה-Be הוא הנתב המתקדם מסוגו בעולם, פיתוח עצמאי של בזק, המאפשר גלישה אלחוטית במהירות של עד 1 גיגה בתוך הבית עם תמיכה בסטרימינג באיכות 4K. בנתב שתי רשתות אלחוטיות בתדרים 2.4 ו-5 גיגה הרץ ומערכת WI FI חכמה המבצעת אופטימיזציה לאחת משתי רשתות אלו. כך מתאפשרת תמיכה בו זמנית בריבוי מכשירים המחוברים לרשת הביתית כגון: מחשב, סמארטפון, טאבלט, טלוויזיה חכמה, קונסולת משחקים ועוד. בנתב כלול באופן מובנה, שירות Bcyber, שירות הסייבר של בזק, וכן אפליקציה לניהול הנתב באמצעות הסמארטפון.
לקוחות בזק יכולים לשכור את שירות הנתב החדש, בעלות של 12.9 שקל לחודש (לאחר 24 חודשים מחיר הנתב יעמוד על 19.9 שקל לחודש). לקוחות עם נתב קיים של בזק יוכלו גם הם לשדרג את הנתב שלהם ל- Be בעלות חד פעמית של 99 שקל, ולהיכנס למסלול התשלום החודשי.
איתמר הראל, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות הפרטיים בבזק אומר כי, "כבר בהחלטה לפיתוח הנתב החדש הערכנו שיהיה לו ביקוש רב. הצרכנים בישראל לא מסתפקים רק ב'סמארטפון', אלא מעוניינים בסמארטפונים מהליגה הראשונה, ונראה שכך קורה גם בזירת האינטרנט הביתית, המהווה את עיקר צריכת התוכן לבני הבית. נתב ה- Be, יחד עם סל הפתרונות שהשקנו לגלישה אופטימלית ובטוחה מכל מקום בבית, בשילוב עם שירות הלקוחות הטוב בשוק, מעורר ביקושים גבוהים אף משחזינו, ואנחנו נערכים בהתאם".