תאריך פרסום: 19/10/2015
דירקטוריון בזק אישר את מינויו של רו"ח יהלי רוטנברג לתפקיד סמנכ"ל כספים ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק. בחמש השנים האחרונות, רוטנברג משמש כסגן בכיר לחשב הכללי וראש חטיבת המימון, האשראי והמידע הניהולי באוצר. הוא ייכנס לתפקידו בבזק לאחר תקופת צינון כמתחייב.

במסגרת תפקידו הנוכחי בחשב הכללי במשרד האוצר, רוטנברג ממונה על ניהול החוב הממשלתי, ביצוע גיוסי הון בארץ ובחו״ל, וניהול הקשר בין חברות הדירוג הבינלאומיות והמשקיעים ובין המדינה. רוטנברג פעל רבות מול שוק ההון ומערכת הבנקאות בארץ ובעולם, וצבר ניסיון רב בהובלת מערכים פיננסיים גדולים, בניהול תחומי הכלכלה והתקציב, החשבות, ניהול תזרים המזומנים, גיוס כספים ועוד.
 
בעברו היה רוטנברג החשבונאי הראשי באגף החשב הכללי והממונה על ניהול הסיכונים התפעוליים בחשב הכללי וכן כסגן חשב במשרד החינוך. רוטנברג הינו רו״ח מוסמך, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות) עם התמחות במימון.
 
בעקבות המינוי אמרה היום מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר, "יהלי מביא לבזק את היכולות המקצועיות הנכונות בתקופה מאתגרת זו, בה החברה נדרשת לשמור על יציבות והמשך העבודה השוטפת. אני משוכנעת שהוא ידע לנווט היטב את חטיבת הכספים, כך שתמשיך להוות מרכיב מרכזי בהצלחת בזק״.