תאריך פרסום: 29/10/2015
דירקטוריון בזק אישר היום את מינויו של המשנה למנכ"ל בזק, רן גוראון, לתפקיד מנכ"ל פלאפון. גוראון יחליף בתפקיד את מנכ"ל פלאפון גיל שרון, שהודיע על פרישתו ביום ראשון האחרון.


 

גוראון, מוותיקי המנהלים בשוק התקשורת, החל את דרכו כמנהל שיווק בחברת הסלולר סלקום, משם התקדם לתפקיד סמנכ"ל השיווק של חברת ברק, וב- 2006 עבר לתפקיד סמנכ"ל השיווק של חברת בזק ולאחר מכן מונה למשנה למנכ"ל החברה.

ב- 10 השנים האחרונות גוראון הוביל והיה שותף למהלכים פורצי דרך בבזק, שחיזקו את מובילותה של החברה בשוק התקשורת הישראלי, בין היתר בהפיכתה לחברה הממוקדת בעולמות האינטרנט, בניהול מהלך המיתוג המחודש של בזק, ובמגוון מהלכים חדשניים, בראשם השקת רשת ה- NGN המתקדמת.

יו"ר בזק, שאול אלוביץ מסר בעקבות המינוי, "רן הוא מנהל מצויין, בעל חשיבה אסטרטגית, יכולות שיווקיות יוצאות מהכלל והיכרות רבת שנים ומעמיקה עם שוק התקשורת הישראלי. אני משוכנע שרן יוביל את פלאפון בהצלחה, תחת תנאי השוק המאתגרים הקיימים היום".
גוראון מסר כי, "אני רוצה להודות ליו"ר בזק ולדירקטוריון החברה על שנתנו בי את האמון, ולמנכ"ל בזק, סטלה הנדלר על התמיכה והעבודה המשותפת בשנים האחרונות. אני רואה בקבלת התפקיד אחריות כבדה. מהיכרותי עם פלאפון, מדובר בחברה מצויינת המורכבת מעובדים ומנהלים מעולים, כשיחד נמשיך להוביל אותה לשיאים חדשים".