בזק שידרגה את אפליקציית ה-Bezeq Free WiFi ומעכשיו ניתן להנות מגלישה חינם גם בזמן הטיסה, בזמן נסיעה ברכבות ובמגוון רחב של בתי מלון

תאריך פרסום: 28/09/2016


 
  • השירות מוצע באמצעות שיתוף פעולה של בזק וחברת iPass, בעלת רשת ה-WiFi האיכותית והרחבה בעולם עם עשרות מיליוני נקודות מוצפנות            
  • כמאה אלף לקוחות כבר עושים שימוש בשירות ה- Bezeq Free WiFi וגולשים חינם בארץ ובחו"ל בנפח של 1 גיגה בממוצע ללקוח
  • מסקר שביצעה בזק לגבי צריכת תוכן בחו"ל עולה כי 65% מוותרים על חיבור לאינטרנט בחו"ל אם אין להם גישה ל- WiFi בחינם
לקראת תקופת החגים בה ישראלים רבים נוהגים לטוס לחו"ל, העלתה בזק גרסה חדשה לשירות ה- Bezeq Free WiFi.  במסגרת הגרסה החדשה החליפה בזק את ספק השירות  ל-חברת iPass, בעלת רשת ה-WiFi הרחבה בעולם עם עשרות מיליוני נקודות מוצפנות ברחבי העולם, זאת במטרה להפוך את הגלישה ב- WiFi לקלה ונגישה עם יותר נקודות גלישה חינמיות בעולם. כבר היום כמאה אלף לקוחות בזק עושים שימוש בגלישה חינם בארץ ובחו"ל, באמצעות שירות ה-Bezeq Free WiFi וצורכים נפח גלישה העומד על גיגה במוצע  ללקוח.
הגרסה החדשה מאפשרת גלישה חינם בכחמישים מיליון נקודות WiFi מוצפנות ובנוסף מאפשרת גם גלישה חינם בכ-300 מטוסים ו-800 רכבות ברחבי העולם, בתי מלון, שדות תעופה ומרכזים מסחריים. השימוש וההתמצאות באמצעות האפליקציה פשוטים מאוד, כאשר האפליקציה מאפשרת לגולשים לאתר את נקודות ה- WiFi הקרובות למקום בו הם נמצאים. עוד חשוב להדגיש כי מרבית נקודות (כ-30 מיליון מהן) הגלישה הינן נקודות פרמיום שאינן פתוחות לקהל הרחב ויהיו פתוחות חינם ללקוחות בזק. על מנת ליהנות מהשירות על לקוחות בזק להוריד את אפליקציית Bezeq Free WiFi ולהזדהות כלקוח בזק.
גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק, "בשדרוג שביצענו הוספנו עשרות מיליוני נקודות גלישה חינמיות בעולם ובנוסף הרחבנו את אפשרויות הגלישה גם על גבי מטוסים ורכבות. מאז שהשקנו את השירות לראשונה, אנחנו בוחנים כל העת דרכים לשפר אותו תוך שימת דגש על חווית השירות והרישום אליו. אם עד היום היינו רגילים לחפש רשתות WiFi פתוחות כאשר אנחנו מחוץ לבית, השירות החדש לוקח את החיפוש צעד אחד  קדימה, כך שהרשת הפתוחה הקרובה אלינו תתחבר אלינו באופן אוטומטי ומוצפן". עוד הוסיף רוזן כי, "מדובר בשירות הממנף את התשתית הקיימת של בזק ומאפשר ללקוחותינו ליהנות מאותם השירותים שהם מקבלים בבית גם כשהם נמצאים בחו"ל. התפיסה המנחה אותנו במהלך זה, כמו במהלכים עתידיים, היא לאפשר ללקוח בזק לקחת איתו את השירות ולהרגיש בבית בכל מקום". 
כאמור, שירות ה- Bezeq Free WiFi של בזק מוצע ללקוחות באמצעות שיתוף פעולה של בזק עם חברת iPass אשר פיתחה רשת וירטואלית עם פריסה עולמית של עשרות מיליוני נקודות גלישה במדינות פופולריות במיוחד, בהם ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס ווגאס, פריז, לונדון, ברלין, אמסטרדם, ברצלונה, מדריד, יוון, טורקיה, תאילנד, שוודיה ועוד. בכל אחד מהמקומות פרוסות אלפי נקודות חמות באזורים ציבוריים כמו שדות תעופה, בתי מלון, רכבות, רשתות ציבוריות, מרכזי תיירות, עסקים וכדומה. מדובר ברשת Online המתעדכנת בזמן אמת, כך שמספר נקודות הגלישה ילך ויגדל. מדובר במהלך משלים לשירות אותו השיקה בזק ב-2012, שאפשר גלישה חינם באופן אלחוטי גם מחוץ לבית.
מסקר שביצעה בזק לגבי צריכת תוכן בחו"ל עולה כי 65% מוותרים על חיבור לאינטרנט בחו"ל אם אין להם גישה ל- WiFi בחינם ו- 60% מהנוסעים לחו"ל הסכימו כי ילדיהם היו יותר נהנים, במידה והיו נקודות wifi חינמיות נוספות. עוד עלה בסקר כי 90% מהציבור רוצים לראות יותר רשתות WiFi פתוחות לשימוש ציבורי חינם. בנוסף, 75% ציינו שמעדיפים לגלוש על גבי 

רשת ה- WiFi, כדי שלא לבזבז את חבילת הגלישה, כאשר 80% אמרו שהם מחפשים רשת WiFi זמינה לפני שהם מתחילים לגלוש. הסקר בוצע באמצעות מכון המחקר TNS בקרב מדגם ארצי מייצג של משתמשי אינטרנט בגילאי 18-65.