לקראת עונת מעברי הדירה:

תאריך פרסום: 26/06/2019

 

חודש חינם לחבילת אינטרנט (תשתית) וטלפון ללקוחות בזק
שיעברו דירה בקיץ

 
  • הלקוחות ייהנו גם ממעבר קל וחלק באמצעות ממשק Online פשוט ומהיר, או באמצעות המוקד הייעודי למעברי דירה
  • הערכות הן כי כ-50 אלף מעברי דירה מתבצעים במהלך חודשי הקיץ
 
כמדי שנה, בתקופת הקיץ, נערכת בזק לעונה החמה של מעברי הדירות בישראל, ומציעה ללקוחותיה  שיעברו דירה הטבת "חודש חינם" על שירותי האינטרנט (תשתית) והטלפון של החברה, כולל העתקת הקו בחינם לכתובת החדשה.

במהלך החודשים יולי-ספטמבר צפויים להתבצע כ-50 אלף מעברי דירה, המהווים כ-40% מסך מעברי הדירות במהלך שנה שלמה (כ-120,000). כל מעבר דירה שכזה כרוך בשינויים מורכבים, בסידורים רבים ובהרבה תיאומים, ובזק נרתמת לסייע ללקוחותיה בפישוט התהליכים הכרוכים במעבר דירה.  לקוחות בזק הצפויים לעבור דירה במהלך חודשי הקיץ ייהנו מממשק מעבר דירהOnline  פשוט, מהיר וללא צורך בשיחה עם נציג, המאפשר ללקוח להזדהות, להזין את פרטי המעבר ולקבוע מתי הוא מעוניין להעביר את שירותי התקשורת לדירה החדשה. גם לקוחות חדשים יוכלו להצטרף לבזק בתהליך המקוון הפשוט.

לקוחות אשר אינם מעוניינים לבצע את תהליך מעבר הדירה בממשק ה-Online באתר החברה, יוכלו לפנות למוקד "מעבר דירה" הייעודי (בחיוג ל- 199 או 1-800-500199). את המוקד יאיישו נציגי שירות שהוכשרו לטפל באופן פרטני בלקוחות העוברים דירה ובלקוחות הנכנסים לבית חדש.

לקוחות בזק יכולים גם ליהנות ממגוון תכנים מיוחדים אשר יקלו עליהם את מעבר הדירה. בין השאר, ניתן למצוא באתר מדריך להעברת קו בזק, שאלות נפוצות ותשובות, בנושא בחירת שירותי הובלה, אריזה נכונה, סידור ארונות בגדים, מעבר דירה נכון בבזק ועוד, יעוץ בנושא הקמת תשתיות לשירותי התקשורת בבניה חדשה, מנוע חיפוש של כל העסקים בסביבה החדשה של הלקוח, ועוד.