תאריך פרסום: 27/04/2017

סמנכ"ל הכספים של קבוצת בזק, אלון רווה, הודיע היום ליו"ר הקבוצה, שאול אלוביץ, ולמנכ"לית, סטלה הנדלר, על כוונתו לפרוש מתפקידו לטובת תפקיד בכיר מחוץ לקבוצת בזק. רווה יישאר בתפקיד עד לאחר הגשת הדוחות הכספיים של בזק לרבעון הראשון של 2017.

בעקבות ההחלטה מסר היום רווה, "ההחלטה לפרוש מבזק לא הייתה קלה, אך קיבלתי אותה כיוון שהוצע לי תפקיד ניהולי בכיר ומאתגר במיוחד. בתקופה בה עבדתי בבזק גיליתי חברה מצוינת המורכבת מאנשים מעולים שהיה לי הכבוד לעבוד עימם. אני מבקש להודות למנכ"לית וליו"ר בזק, על האמון ושיתוף הפעולה".

הנדלר מסרה כי, "אלון הצליח בתוך זמן קצר להפוך לחלק מרכזי בהנהלת החברה והוכיח יכולות וידע מקצועי רב שהיוו ערך מוסף בניהול החברה. צר לי על עזיבתו, אך אני משוכנעת כי אלון יעמוד בכל האתגרים המקצועיים בהמשך דרכו".

אלוביץ אמר, "אלון פעל בהצלחה רבה בתפקידו, ופעילותו בכל ההיבטים הייתה ללא דופי. קיבלתי בצער את הודעתו על רצונו לפרוש לאור התפקיד המאתגר שהוצע לו. אני מודה לאלון על תרומתו הרבה לבזק ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך. אלון יישאר בחברה עד לאחר הגשת הדוחות הכספיים הקרובים, כשבמקביל בזק תחל באופן מידי בתהליך מסודר לאיתור מחליף".