בלעדי בבזק: מצלמת GoPro בעלות של 360 שקל בלבד

תאריך פרסום: 23/12/2014

  • לראשונה תאפשר בזק מענה לשאלות באמצעות אפליקציית ה-WhatsApp 
  • מצלמת ה-GoPro היא המתנה הנחשקת ביותר בקרב בני הנוער בארצות הברית
  • התמונות יגובו באופן אוטומטי על גבי הענן של בזק
     
בזק מציעה ללקוחות חדשים את מצלמת ה-GoPro, דגם Hero3 White, במחיר של 9.90 שקל, למשך 36 חודשים (סה"כ 356 שקל). מטרת המהלך החדש לעודד לקוחות חדשים להצטרף לשירותי האינטרנט של החברה. במסגרת המהלך לקוחות חדשים שיצטרפו לשירותי האינטרנט של בזק בכל מהירות יוכלו ליהנות מהמצלמה במחיר אטרקטיבי במיוחד, זאת לעומת מחיר המצלמה בשוק (1200 שקל). במקביל תציע בזק לראשונה מענה לשאלות לגבי המצלמה גם באמצעות אפליקציית ה- WhatsApp, בטלפון שמספרו 050-8888199 ובשעות הפעילות. המבצע בתוקף בין ה-24.12.14 ועד ה-30.1.15 או עד גמר המלאי. 

על פי סקר שנערך על ידי Bi- INTELLIGNCE (אתר חדשות לעסקים מוביל בארה"ב) מצלמת ה-GoPro היא המתנה הנחשקת ביותר בקרב בני הנוער בארצות הברית, כאשר רובם אומרים שהמצלמה מאפשרת להם לשתף עם המשפחה והחברים הקרובים תמונות ברמה גבוהה. 
מבדיקות שנעשו בקרב יבואני המצלמה עולה כי בשל הביקוש העצום למצלמה ובמקביל העיתוי (תקופת החגים בארה"ב) קיים כיום מחסור עולמי בכל הדגמים ולמעשה, באמצעות המהלך הנוכחי של בזק, היא מהווה ערוץ מרכזי למכירת המצלמה. מוצר זה מצטרף לרשימה ארוכה של מוצרים חדשניים שבזק מציעה ללקוחותיה במחיר שובר שוק ועל ידי כך מנגישה אותם להמונים. כזכור הציעה בזק גם את האייפד, אייפוד, מיני לפטופ, מיני טאבלט, אוזניות beats וכו'.

על פי DAA, היבואנית הרשמית של מצלמת ה-GoPro בישראל, נתוני מכירות המצלמה בעולם כמעט ומכפילים עצמם משנה לשנה, כאשר בשנת 2013 הסתכמו המכירות על סך 985 מיליון דולר, זאת לעומת 526 מיליון דולר בשנת 2012. הצפי הוא כי בסיכום שנת 2014 נתוני המכירות ימשיכו להראות גידול מרשים.

מדובר במצלמת אקסטרים מקצועית קטנה וחזקה בעלת רזולוציית Full HD לצילומי וידאו וסטילס באיכות גבוהה במיוחד עם קישוריות Wi-Fi מובנית המאפשרת שליטה מרחוק, עמידות יוצאת דופן לתנאי אקסטרים ותאימות מלאה לכל אביזרי העגינה של חברת GoPro המאפשרים עגינה יציבה לגוף או לציוד. כל התמונות והסרטונים המצולמים באמצעות המצלמה יגובו באופן אוטומטי על גבי הסמארטפון ובמקביל, לקוחות בזק ייהנו מגיבוי אוטומטי על גבי הענן של בזק, המאפשר גם שיתוף של הקבצים עם המשפחה והחברים.

מצלמת ה-GoPro Hero3 White מאפשרת לכידת וידאו ותמונות באיכות של עד MP5 במהירות של עד 3 תמונות בשנייה. מפרט טכני: גודל חיישן: 1/2.5, איכות חיישן- MP5, רזולוציית סטילס: up to 2592 x 1944, רזולוציית וידאו: up to full HD 1920 x 1080, מהירות צמצם: עד 3 תמונות לשנייה, חריץ הרחבה: Micro SD up to 64 GB, סוללה: ליתיום נטענת בהספק 1050 MAh, מיקרופון: מונו ברגישות 48 kHz עם מייצב AGC, קישוריות: Wi-Fi, חיבורים: Mini USB, Micro HDMI, משקל (מצלמה בלבד): 74 גרם.