מוטי אלמליח פורש מתפקיד מנכ"ל בזק בינלאומי רן גוראון ינהל גם את בזק בינלאומי

תאריך פרסום: 23/12/2018


 
מוטי אלמליח פורש מתפקיד מנכ"ל בזק בינלאומי
רן גוראון ינהל גם את בזק בינלאומי

 

 

אלמליח ימשיך לסייע ולתרום מניסיונו בבזק בינלאומי

 

 

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי, הודיע על פרישה מתפקידו כמנכ"ל בתום השנה, וזאת לאחר כהונה בת כחמש שנים, בה רשם הצלחות רבות בהובלת החברה וימשיך בתפקיד COO בחברה. את אלמליח יחליף רן גוראון.
 
במהלך כהונתו של אלמליח כמנכ"ל רשמה בזק בינלאומי הישגים יוצאי דופן ובהם יצירת העדפה ובידול טכנולוגי ושירותי ללקוחות החברה, תוך שמירה על מובילותה העסקית.
בזק בינלאומי בניהולו של אלמליח הצליחה לקדם אסטרטגיה של חדשנות, שתכליתה פיתוח מנועי צמיחה חדשים, שהביאו ערך מוסף משמעותי ללקוחות וייצרו הכנסות חדשות לחברה. הבולט בהם היה פיתוח והנגשת עולם הסייבר לסקטור הפרטי בישראל, עם שורה של מוצרים ושירותים חדשים ופורצי דרך שהושקו במהלך כהונתו. בסקטור העסקי הצליחה בזק בינלאומי לייצר קפיצת מדרגה משמעותית בעולמות הענן והשירותים המנוהלים, הפכה לחוד החנית בתחום הדאטה סנטר בישראל, וייצרה צמיחה משמעותית בעולם הData- הבינלאומי. 
 
מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי: "לאחר 5 שנים של בניית אסטרטגיה מובילה, עשייה רבה, חדשנות והובלת החברה לשיאים חדשים, אני מסיים את תפקידי כמנכ"ל עם תחושה של גאווה וסיפוק רב. בזכות עשייה מופלאה ומחויבות של עובדי ומנהלי החברה, הצלחנו להמציא את עצמנו מחדש ולהתמודד עם אתגרי השוק בעולמות העסקיים, הטכנולוגים והרגולטוריים בצורה מיטבית".
 
יו"ר קבוצת בזק, שלמה רודב: "מוטי מסיים את תפקידו כמנכ"ל לאחר שרשם הישגים משמעותיים לבזק בינלאומי. אלמליח הוביל את החברה להצלחה בשוק תחרותי ביותר זאת בזכות ראייה אסטרטגית, יכולות ניהול והיכרות רבת שנים עם שוק התקשורת הישראלי. מוטי ימשיך בבזק בינלאומי כ-COO ויתרום מניסיונו בתהליך המורכב והחשוב בו היא מצויה. לרן, הנכנס לתפקיד מנכ"ל בזק בינלאומי, נוספת עתה משימה חשובה בהובלת החברה להמשך ההצלחות, זאת בתקופה של שינויים מהותיים. אני משוכנע ביכולותיו ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו".

 מנכל בזק בינלאומי רן גוראון - קרדיט צילום יונתן בלום