תאריך פרסום: 20/06/2016
דירקטוריון בזק אישר את מינוי של רו"ח (עו"ד) אלון רווה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של קבוצת בזק. רווה ייכנס לתפקידו בחודש אוקטובר, במקומו של דודו מזרחי, אשר הודיע על עזיבתו לפני מספר חודשים

בתשע השנים האחרונות רווה מכהן בתפקידים בכירים בקבוצת עופר, קודם כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של החברה לישראל, לאחר מכן כסמנכ"ל הכספים של צים שירותי ספנות, ובתפקידו האחרון כסמנכ"ל הכספים של אקס.טי החזקות וספנות (לשעבר "עופר ספנות" ו"קבוצת עופר החזקות"). לפני כן, רווה כיהן במשך שש שנים בתפקידים שונים בפז נפט ובקבוצת בינו לרבות כסמנכ"ל כספים וכסמנכ"ל פיתוח עסקי. 

רווה הוא רואה חשבון ועורך דין, יוצא משרדו של פרופ' יצחק סוארי. הוא בעל תואר שני במימון בהצטיינות מלונדון ביזנס סקול, ותואר ראשון בחשבונאות כמו גם במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.

בתפקידיו המגוונים צבר רווה ניסיון רב בהובלת מערכים פיננסיים גדולים ומורכבים של חברות ציבוריות, בניהול תחומי המימון, הכלכלה והתקציב, החשבות, ניהול תזרים המזומנים, גיוס כספים ועוד. במסגרת תפקידו רווה פעל רבות מול שוק ההון ומערכת הבנקאות בארץ ובעולם והוא בעל ניסיון רב בניהול קשרי משקיעים. 
בעקבות המינוי אמרה היום מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר, "לחטיבת הכספים בבזק תפקיד מרכזי בהצלחת החברה, הן בניהול התקציב השוטף, והן בהובלה ושותפות במהלכי שיפור והתייעלות ובהתוויית האסטרטגיה הפיננסית ארוכת הטווח של החברה. מעבר לכך, בזק היא אחת החברות המובילות והמרכזיות היום בשוק ההון הישראלי, ומושכת אליה משקיעים זרים משמעותיים ביותר. אלון מביא עימו ידע וניסיון יקר ערך בתחומים אלו, ויש לו יכולות מוכחות בהם. אני משוכנעת שאלון ידע לחזק את פעילות בזק ובמקביל לשמר את מקומה המרכזי בשוק ההון".