אשטון קוצ'ר ירצה בכנס בזק אקספו

תאריך פרסום: 19/08/2010

אשטון קוצ'ר ירצה בכנס בזק אקספו


אשטון קוצ'ר ירצה בכנס בזק אקספו רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק: "בחרנו בקוצ'ר כדובר המרכזי לבזק אקספו משום שהוא משמש דוגמה ליכולתו של היחיד להשתמש באינטרנט ככלי להצגת אג'נדה פרטית לקהל עצום" ההרצאה בנושא השפעות הטכנולוגיה על החיים והקריירה של אמנים ויוצרים

 

בזק הזמינה את השחקן והמפיק אשטון קוצ'ר להרצות בפני 3000 מוזמנים בכנס "בזק אקספו," שתקיים החברה בחודש אוקטובר השנה. קוצ'ר ישתתף כאורח המרכזי בכנס, אשר במסגרתו  יתקיימו הרצאות ופאנלים של אורחים בכירים מהארץ ומחו"ל בנושאי חדשנות וטכנולוגיה. בשנה שעברה התארח ב"בזק אקספו" האצן הבינלאומי, קארל לואיס, שייצג את הערכים אותם מייצגת רשת ה-NGN של בזק, מהירות פנומנלית, הצטיינות והשאיפה לשבירת שיאים חדשים.

רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק אמר כי, "בכנס אקספו הראשון שקיימנו לפני שנה, חשפנו את רשת ה-NGN המהירה ולרגל האירוע אירחנו את קארל לואיס שייצג את היכולת להשיג את הבלתי יאומן. השנה, אנחנו חוגגים שנה  להשקת ה-NGN  ובחרנו בקוצ'ר כמי שמשמש דוגמה ליכולת של היחיד להשתמש באינטרנט ככלי להצגת אג'נדה פרטית לקהל עצום, באופן שמטשטש לחלוטין את הגבולות המוכרים בכל מדיה. קוצ'ר הוא מומחה ודוגמה מרתקת לשימוש בטכנולוגיה ומינופה. היכולת של קוצ'ר לזהות את הפוטנציאל של הטכנולוגיה החדשה ולעשות בה שימוש באופן המיטבי היא מרשימה ביותר".

קוצ'ר, פריק של טכנולוגיה ואחד ממשתמשי המדיה החברתית המשפיעים ביותר בעולם, ירצה בפני מוזמני "בזק אקספו" בנושא השפעות הטכנולוגיה על החיים והקריירה של אמנים ויוצרים. קוצ'ר עצמו משמש דוגמא לטשטוש הגבולות בין המדיה המסורתית לבין האינטרנט והוא ייצר מראה לעולמו הפרטי באמצעות חשבון הטוויטר שלו.

ב-16 באפריל  ,2009זכה קוצ'ר להיות הראשון בעל מיליון עוקבים בטוויטר, זאת לאחר "קרב" מול רשת CNN, אשר באותה עת היתה בעלת כמות העוקבים הגדולה ביותר במדיה זו. הקרב זכה להדים תקשורתיים עצומים והיווה בעיני רבים את נקודת הפריצה של  הטוויטר.

כיום עוקבים אחרי קוצ'ר בטוויטר יותר מ- 5.4 מיליון איש, ובפייסבוק קרוב ל-5 מיליון גולשים, להם הוא מדווח על שגרת יומו, לצד המלצות על אפליקציות ושירותי תוכן שונים. בביקורו האחרון בארץ, העלה קוצ'ר תמונות, דיווח היכן הוא מבקר, ואף התכתב עם עוקבים ישראליים שזיהו אותו במקומות שונים. במחקר שפורסם בתחילת החודש ע"י חוקרי מעבדת הרשתות החברתיות של HP נקבע כי חשבון הטוויטר של קוצ'ר הוא מהמשפיעים ביותר ברשת החברתית. איתו בעשירייה הראשונה: Google  ואתר החדשות Breaking News.

בזק אקספו הינה תערוכת טלקום בקנה מידה בינלאומי, במסגרתה יוצגו השירותים והמוצרים העדכניים ביותר הקיימים כיום בשוק התקשרות והמדיה. השנה יוקדש האירוע לנושא התקשורת בעולם הרב מימדי, בו יוצגו הטכנולוגיות החדשניות והפיתוחים המתקדמים ביותר המתבססים על הפס האולטרה רחב של רשת ה-NGN שהושקה לפני כשנה. הכניסה למוזמנים בלבד. מספר המקומות מוגבל.