תאריך פרסום: 17/06/2018

דודו מזרחי מונה לתפקיד מנכ"ל בזק

 

מזרחי מכהן כיום כמשנה למנכ"ל תנובה, ולפני כשנתיים החזיק בתפקיד משנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק
 
דירקטוריון בזק אישר היום את מינויו של דודו מזרחי לתפקיד מנכ"ל בזק. מזרחי, המכהן כיום כמשנה למנכ"ל חברת תנובה ייכנס לתפקידו ב-1.9.18, ויחליף את מנכ"לית החברה, סטלה הנדלר, שתפרוש בסוף החודש, לאחר 5 שנים בתפקיד.

עד לפני כשנתיים שימש מזרחי בתפקיד משנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק, זאת במשך ארבע שנים. לפני כן, מזרחי כיהן כסמנכ"ל כלכלה ותקציב בבזק, ובסך הכל עבד בבזק במשך כ-20 שנה. 

בעקבות המינוי אמר מזרחי, "אני שמח מאד לחזור לבזק, בה ביליתי כשני עשורים עמוסים בעשייה רבה. מהיכרותי העמוקה את בזק, אין לי ספק שמקור כוחה ועוצמתה טמון באנשיה המחוייבים והמקצועיים ביותר בתחומם. אני מבקש להודות לדירקטוריון החברה על האמון שנתן בי, ומשוכנע שיחד נצעיד את בזק לשיאים חדשים לטובת לקוחותיה, בעלי המניות ועובדיה ומתוך מחוייבות עמוקה לקידום תשתיות התקשורת בישראל".

יו"ר בזק, שלמה רודב מסר כי, "אין מתאים מדודו, המכיר את בזק לעומקה, להוביל את החברה אל מול השינויים התחרותיים והטכנולוגיים המשמעותיים המתרחשים היום בשוק התקשורת, ולהבטיח את המשך הצלחתה. אני רוצה להודות לסטלה שניהלה את בזק מתוך מחוייבות עמוקה להצלחת החברה".