לא רק סיבים

תאריך פרסום: 16/11/2020

בזק מכפילה את הקצב ל-200 מגה

 
  • השקת הקצב החדש מתבצעת במקביל לפריסת הסיבים ברחבי הארץ
  • מאות אלפי בתי אב יוכלו כבר עכשיו ליהנות מגלישה בקצב של 200 מגה
  • הקצב החדש מושק בישובים רבים במרכז ובפריפריה
  • משבר הקורונה מדגיש את נחיצותה של תשתית אינטרנט חזקה ויציבה המסוגלת לספק מהירויות גלישה גבוהות, ובזק ממשיכה להשקיע
     משאבים עצומים על מנת לאפשר זאת
בזק מכפילה את קצב הגלישה ומשיקה קצב חדש העומד על 200 מגה. בזק תציע את הקצב החדש בלמעלה מ-200 ישובים במרכז ובפריפריה, מצפון לדרום, לרבות יישובי עוטף עזה. בין היישובים בהם ניתן יהיה ליהנות מקצב גלישה של 200 מגה ניתן למצוא את ראשל"צ, נס ציונה, רחובות, גבעת שמואל, קריית אונו, חולון, גבעתיים, חיפה, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, כפר סבא, רעננה, קרני שומרון ואלון שבות ועוד. מדובר בשדרוג היכולות על גבי תשתית הנחושת הקיימת של בזק, באמצעותה יוכלו מאות אלפי בתי אב ליהנות ממהירות גלישה כפולה. הקצב החדש יהיה זמין מיום שישי ה- 13/11/2020.
חשוב לציין כי השקת הקצב החדש מתבצעת במקביל להמשך אינטנסיבי של פריסת הסיבים האופטיים ברחבי הארץ. מחיר הקצב החדש עומד על 99 שקל לחודש (תשתית), למשך שנה ובנוסף דמי הצטרפות חד פעמיים בעלות של 99 שקל.

לפרטים והצטרפות לאינטרנט הכל כלול במהירות של עד 200 מגה לחצו >>

בזק לא עוצרת ב-200 מגה, כאשר רק לאחרונה חגגה את פריסת הסיבים ביישוב מטולה. מדובר בפריסת סיבים מלאה, כך שכל תושבי מטולה יוכלו בקרוב מאוד ליהנות מקצב גלישה העומד על 1 גיגה. למעשה, מדובר ביישוב הראשון בישראל המחובר במלואו לסיבים האופטיים של בזק. חיבור מסחרי של לקוחות ראשונים לסיבים יתאפשר בתוך שבועות בודדים.
בשנתיים האחרונות השקיעה בזק עשרות מיליוני שקלים בשדרוג הרשת הקיימת שלה, זאת במטרה לאפשר אספקה של קצבי גלישה גבוהים המכפילים את הקצב שסופק עד היום ללקוחות. השקעה זאת נעשית בנוסף ובמקביל להשקעות שבוצעו בפריסת תשתית סיבים אופטיים באזורים רבים במדינה, תשתית לה כיום פוטנציאל חיבור של עד לכ- 1.5 מיליון משקי בית ובתי עסק בישראל.

דודו מזרחי, מנכ"ל בזק, "בזק ממשיכה לדחוף את שוק האינטרנט בישראל קדימה, מכפילה את קצבי הגלישה גם על גבי הרשת הקיימת, ומרחיבה עוד יותר את מגוון פתרונות הגלישה שלה ללקוחות. במקביל, בזק תפרוס סיבים אופטיים בכל רחבי המדינה, בהיקף ובקצב חסרי תקדים". עוד הוסיף מזרחי כי, "משבר הקורונה מדגיש את נחיצותה של תשתית אינטרנט חזקה ויציבה המסוגלת לספק מהירויות גלישה גבוהות, ובזק ממשיכה להשקיע  משאבים עצומים על מנת לאפשר זאת".