תאריך פרסום: 12/11/2018

 
בזק ממשיכה לחדש ולשדרג את האינטרנט הביתי עם טכנולוגיות מתקדמות:
Bspot - הפתרון לגלישה איכותית ומהירה בכל רחבי הבית

 
  • מאפשר קליטת אינטרנט בכל הבית עם גלישת WiFi מיטבית וחיבור קווי
  • מסקר שערכה בזק עולה כי 91% היו רוצים לשפר את איכות הגלישה ועוצמת הWiFi- בבית
כחלק מאסטרטגיית בזק לחדש ולשדרג את האינטרנט הביתי, ומתוך רצון להעניק ללקוחות מענה שלם וייחודי, מקדמת כעת בזק את ה-Bspot, המעניק חיבור תמידי ואיכותי לאינטרנט מכל מקום ולכל נקודה בבית.
לפני כחצי שנה השיקה בזק את Be, נתב חדש (ראוטר) המאפשר גלישה איכותית ורציפה ברשת האינטרנט הביתית, באיכות שאינה קיימת כיום בשוק.
בשנים האחרונות הפכו בתים רבים בישראל לחכמים וכוללים מגוון רב של מכשירים המצריכים שימוש באינטרנט. בבית ישראלי בכל רגע נתון יש כ-11 מכשירים בממוצע המחוברים לרשת. גם החיבור לתכני וידאו באיכות 4K בכמה טלוויזיות, מחשבים אייפדים וכו' דורשים רוחב פס עצום.
עומס המכשירים וריבוי המשתמשים, לצד השינוי במבנה שעברו הבתים והדירות הכוללים ממ"ד, גינה, קומות נוספות ועוד, הופכים את הגלישה באינטרנט למאתגרת, ומחייבים פתרון איכותי ויציב לרשת.
בסקר שערכה בזק בנושא חווית גלישה איכותית, עולה כי ל-82% יש בעיה באיכותWiFi  ובקליטה לפחות באחד החדרים בבית, בעיקר בממ"ד ובחדר השינה. 65% אחוז היו רוצים לשפר את חווית הגלישה ו-35% את מהירות הגלישה.

גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק, "כולם רוצים להיות מחוברים בכל רגע ובכל מקום בבית, ונוצר צורך באינטרנט איכותי, אולטרה מהיר אשר יגיע לכל חלק ופינה בבית בקלות.
Bspot הינו מוצר ייחודי המצליח לתת מענה מדויק לצורך כך, ובעזרתו ניתן לגלוש באופן איכותי על גבי WiFi, או לחילופין להתחבר באופן קווי בכל מקום בבית".
בשונה מהרפיטר, במתאמי הBspot- נעשה שימוש בשקעי הטלפון בבית להעברת האינטרנט מהמתאם הקווי הצמוד לנתב, למתאם האלחוטי הנמצא בחדר מרוחק.
 
 
  
ה- Bspot כולל זוג מתאמים:

1. מתאם בעל חיבור קווי המתחבר לנתב האלחוטי הביתי ולשקע בזק הקרוב אליו.
2. מתאם בעל חיבור קווי ואלחוטי, מתחבר לשקע בזק בחדרים בהם ישנה בעיית קליטה ומאפשר הפצתWiFi  או חיבור קווי למחשב בכבל רשת.

את ה-Bspot ניתן להשיג בבזק בעלות חודשית של 14.9 שקל בלבד, ובמסגרת מבצע ל-4000 המתקינים הראשונים, אין כל עלות להתקנה המתבצעת על ידי טכנאי בזק.
בנוסף, ניתן להזמין ערכה של ה-Bspot יחד עם ה-Be, הראוטר המתקדם בישראל, בעלות חודשית של 24.9 שקל בלבד.