תאריך פרסום: 11/09/2017
הבית תחת מתקפה דיגיטלית

  • כ-50 אלף מצטרפים לשירות הסייבר של בזק בתוך 3 חודשים בלבד
  • גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק: "השירות מספק פתרון ייחודי לאיומי הסייבר שהחיים הדיגיטליים והתרחבות מגמת ה-IOT הביאו עמם"
 
בזק מודיעה היום כי כ-50 אלף לקוחות כבר הצטרפו לשירות הסייבר שהשיקה החברה רק לפני כשלושה חודשים. השירות מגן מפני התקפות האקרים וחדירה לכלל מכשירי ה-IOT הביתיים המחוברים לרשת. מנתוני השירות עולה כי בכל יום שירות הסייבר של בזק מונע כ-42 אלף התקפות על כלל המוצרים המחוברים לרשת הביתית, כאשר בכל יום נחסמות 30 אלף ניסיונות של השבתת הגלישה ו-12 אלף כניסות שונות לאתרים מסוכנים.
 
כזכור, בסוף חודש מאי האחרון הכריזה בזק על השקת פלטפורמה ראשונה מסוגה בארץ, להגנת סייבר היקפית, שליטה וניהול כלל המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית. בין המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית ניתן למצוא את המחשב הנייח והנייד, סמארטפון, קונסולת משחקים, טלוויזיה, ממיר, בייבי-מוניטור וכדומה. בבזק מעריכים כי עד סוף שנת 2017 יצטרפו לשירות זה כ-80 אלף מנויים.
 
השירות החדש, שפותח בשיתוף חברת הסטארט-אפ SAM, בניהול יוצאי 8200, הושק מתוך הבנה עמוקה של האירועים הגלובליים האחרונים המעידים כי איומי הסייבר נוגעים לכלל המכשירים המחוברים לאינטרנט, החל מסנסורים פשוטים, דרך מכשירים IoT וכלה בציוד טכנולוגי מורכז המחובר לרשת. פלטפורמה זו הינה כלי הגנה מתוחכם וייחודי העוצר מתקפות מגוונות המכוונות כנגד המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית.
 
שירות הסייבר של בזק מגן מפני אותן תקיפות האקרים, חדירה למצלמות, מחשבים, מכשיר הטלוויזיה, הסמארטפון ואפילו הרובוט המנקה ועוד. בעצם כל מה שמחובר לאותה רשת ביתית. בזק הינה הספק היחידי בארץ שיכול ויודע להגן על הציוד הביתי שכן הפתרון של החברה מבוסס על גבי הנתב עצמו, ולכן בזק היא היחידה שיודעת להגן מפני כל איום חיצוני -  מדובר בפתרון ייחודי שאין לאף ספק אחר.
 
גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק: "השירות של בזק מספק פתרון ייחודי לאיומי הסייבר שהחיים הדיגיטליים והתרחבות מגמת ה-IoT הביאו עמם. מדובר בשירות שמגן על כל האינטרנט בבית, ועל כלל המכשירים המחוברים אליו באופן אוטומטי. אם פעם היתה לנו דלת אחת לחדירת סייבר לבית, היום יש לנו עשרות דלתות, כאשר כל מכשיר הופך לנקודת כניסה לבית וחשיפה לתקיפות סייבר. ההצטרפות המסיבית לשירות בתוך פרק זמן כה קצר מעידה על הצורך הגובר והמודעות הגדלה של
 
 
 
הלקוחות להגנה אקטיבית על רשת האינטרנט הביתי ועל כלל המכשירים המחוברים אליה. בזמן שמתקפות הסייבר גדלות,  עשרות אלפים מלקוחותינו נהנים כעת מחומת הגנה נוספת בתוך ביתם, ומצמצמים משמעותית את נקודות הכניסה והחשיפה לאותן תקיפות. אנו צופים הצטרפות של עשרות אלפי לקוחות נוספים עד סוף השנה".