תאריך פרסום: 11/07/2017
לקראת עונת הנסיעות בזק מרחיבה את שירות Bezeq Free WiFi ומאפשרת גלישה חינם גם בזמן טיסה

השירות מתבצע בשיתוף עם חברת IPASS וחברות לוויין המספקות רשת אינטרנט על גבי מטוסים
השירות תקף בעשרות חברות תעופה בינלאומית ונמצא במגמת התרחבות לחברות נוספות כל יום
גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק: ״הרחבת השירות גם לטיסות הוא המשכו של מהלך אסטרטגי, למינוף התשתית הקיימת שלנו, כדי לאפשר ללקוחותינו ליהנות גם מחוץ לביתם מאותם השירותים שמהם הם נהנים בביתם, תוך שימת דגש על חווית לקוח מתקדמת וחיסכון כספי אמיתי" 

בזק מרחיבה את שירות ה-Free Wifi Bezeq, ומעתה הוא יהיה זמין גם בזמן הטיסה. החל מהיום, יכולים לקוחות בזק לגלוש חינם גם בזמן הטיסה לחו"ל ובחזרה. השירות זמין בעשרות חברות תעופה בינלאומיות (על גבי מאות מטוסים), ומאות רכבות בחו"ל. זאת, בנוסף לעשרות מיליוני נקודות WiFi אליהם יכולים לקוחות השירות להתחבר ברחבי העולם, ולכ-600 אלף נקודות גישה חינמיות בארץ.
שירות הגלישה חינם במטוסים מתאפשר באמצעות שיתוף פעולה של בזק עם חברת  IPASS, הפועלת בשיתוף חברות לוויין המספקות רשת אינטרנט במטוסים, ואשר מפעילה למעלה מ-61 מיליון נקודות גישה ביותר מ-120 מדינות ברחבי העולם, לרבות כל אתרי התיירות הפופולריים בעולם. עתה כאמור, מתרחב השירות גם לעשרות חברות טיסה בינלאומיות, ביניהן החברות: Lufthansa, Air France, KLM, Virgin Atlantic, Austrian, Delta, Singapore Airlines ועוד (רשימת החברות המלאה מצורפת). השירות ניתן גם בטיסות פנימיות בארה״ב וקנדה, באמצעות החברות:Delta , United, American Airlines, Air Canada, Virgin America ועוד. יש לציין כי לא בכל המטוסים של כל חברה מופעל השירות, אך מגמת ההתרחבות של השירות לעוד ועוד חברות תעופה, ובכל חברה לעוד ועוד מטוסים, נמשכת ללא הרף.
כבר בשנת 2012 השיקה בזק את השירות שאפשר גלישה חינם באופן מחוץ לבית, באמצעות שיתוף מאובטח של הרשת הביתית ולפני כשנה הרחיבה החברה את המהלך גם לעשרות מיליוני נקודות בחו״ל (iPass). את הנקודות החמות ניתן למצוא באזורים ציבוריים כמו שדות תעופה, רשתות ציבוריות, מרכזי תיירות, בתי עסק וכדומה. מדובר ברשת Online המתעדכנת בזמן אמת, כך שמספר נקודות הגלישה גדל כל העת.
לקוח בזק המבקש ליהנות מהשירות צריך להוריד את אפליקציית Bezeq Free WiFi ולהזדהות כלקוח בזק. לקוחות שכבר הורידו את האפליקציה בעבר ידרשו כעת רק לעדכן גרסה. השירות קיים בגרסת אנדרואיד ו-iOS.

גיל רוזן, סמנכ"ל השיווק והחדשנות בבזק, "הרחבת השירות גם לטיסות הוא המשכו של מהלך אסטרטגי שהתחיל לפני מספר שנים, למינוף התשתית הקיימת שלנו, על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות גם מחוץ לביתם מאותם השירותים שמהם הם נהנים בביתם, ובחינם. בשדרוג הנוכחי של האפליקציה הוספנו מיליוני נקודות גלישה חינמיות בעולם ובנוסף הרחבנו את אפשרויות הגלישה גם על גבי מטוסים ורכבות, תוך שימת דגש על מתן ערך ללקוחותינו הבא לידי ביטוי בחווית לקוח מתקדמת ובחיסכון כספי אמיתי.
כאמור, שירות ה- Bezeq Free WiFi של בזק מוצע ללקוחות באמצעות שיתוף פעולה של בזק עם חברת iPass אשר פיתחה רשת וירטואלית עם פריסה עולמית של עשרות מיליוני נקודות גלישה במדינות פופולריות במיוחד, בהם ניו יורק, לוס אנג'לס, לאס ווגאס, פריז, לונדון, ברלין, אמסטרדם, ברצלונה, מדריד, יוון, טורקיה, תאילנד, שוודיה ועוד. בכל אחד
 
מהמקומות פרוסות אלפי נקודות חמות באזורים ציבוריים כמו שדות תעופה, בתי מלון, רכבות, רשתות ציבוריות, מרכזי תיירות, עסקים וכדומה. מדובר ברשת Online המתעדכנת בזמן אמת, כך שמספר נקודות הגלישה ילך ויגדל.

רשימת חברות תעופה:
טיסות בינלאומיות:
Lufthansa – 135 מטוסים
Delta – 100 מטוסים
American Airlines – 32 מטוסים
Austrian – 31 מטוסים
Air France – מטוס אחד
KLM – מטוס אחד
Etihad Airways – 67 מטוסים (איחוד האמירויות)
Kenya Airways – 3 מטוסים
Aer Lindus – 8 מטוסים (אירלנד)
Virgin Atlantic – 6 מטוסים (בריטניה)
Malindo Airlines – 3 מטוסים (מלזיה)
Japan Airlines – 26 מטוסים
Garuda Indonesia – 9 מטוסים
Singapore Airlines – 6 מטוסים
China Airlines – 6 מטוסים
Eva Air – 5 מטוסים (טיוואן)
Scoot – 6 מטוסים (אינדונזיה)
GOL – 8 מטוסים (ברזיל)
 טיסות פנימיות בארה"ב:
Delta – כל הצי המקומי
American Airlines – כמעט 100% מהצי
Alaska Airlines – כמעט 100% מהצי
Virgin America – 52 מתוך 63 מטוסים
United  - 15 מטוסים (כיסוי מלא עד סוף 2017)
Air Canada – כל הצי המקומי