מנכ״ל וואלה! אילן ישועה פורש מתפקידו

תאריך פרסום: 11/06/2019

 
דירקטוריון וואלה! קיבל היום את בקשתו של אילן ישועה (63)  מנכ"ל וואלה!, לסיים את תפקידו.  עידו אשד (48) המשמש כסמנכ"ל בכיר למוצרים ותוכן מונה כמנכ"ל החדש של וואלה!. החלפת המנכ"לים נכנסה לתוקף באופן מיידי החל מהיום ה-11 ליוני, 2019.

אילן ישועה מילא את תפקיד המנכ"ל בוואלה! כ-13 שנה, מאז אוקטובר 2006.
דירקטוריון החברה נפרד היום מאילן ישועה והודה לו על עבודתו המסורה ועל הצלחתו בחיזוקה ושימורה של וואלה!, כמובילת הרייטינג באינטרנט הישראלי, בתנאים של שינויים אינטנסיביים ותחרות גלובלית ומקומית קשה.

יו"ר הדירקטוריון שלמה רודב ציין כי, "אילן ישועה היה מנכ"ל מצויין, הן ברמה האסטרטגית והן ברמה התפעולית. וואלה!, בניהולו של אילן, השכילה במהלך העשור האחרון להתגבר על איומים קיומיים חמורים שהופעלו עליה, ע"י מגוון פעולות אורגניות ואנאורגניות, מתוכן יש לציין במיוחד את מהלך הרכישה והמכירה של יד 2 אשר הובל ע"י אילן והסתיים באקזיט שיצר ערך עצום לוואלה!, כמו גם לבעלת המניות בזק. בנוסף יש לציין את המהלכים שהוביל למיתוגה ומיצובה מחדש של וואלה! כאחד מאתרי החדשות המובילים בישראל".
שלמה רודב הוסיף, "עידו אשד הצטרף לוואלה! עם הקמתה ב-1994 ומילא שורה של תפקידים בכירים בהנהלת וואלה!. בשנים האחרונות ממלא עידו תפקיד סמנכ"ל בכיר, האחראי על מערכת החדשות וכן על פיתוח כל מוצרי החברה. הוא היווה מועמד טבעי לתפקיד והדירקטוריון ואני מאחלים לו הצלחה מלאה בתפקידו החדש".

אילן ישועה, "השורה האחרונה קובעת - בתוך ענף קשה המאופיין בדימומים והזרמות בעלים מסיביות, הזרימה וואלה! לבזק ב-12 השנים האחרונות דיבידנדים בגובה של כ-480 מיליון שקל, והחזירה את כל הלוואות הבעלים. החברה עם קופת מזומנים גדולה, אין לה שקל חוב במאזן והיא קרובה לאיזון תפעולי, כל זאת תוך שימור מעמדה כמובילת רייטינג באינטרנט הישראלי ותוך שמיצבה עצמה כאחד מאתרי החדשות המובילים בישראל. במקביל נשמרה בחברה אווירה מיוחדת, כמעט משפחתית, שתרמה ללכידות לנאמנות של העובדים וההנהלה, תוך שימור עובדים ומנהלים לתקופות ארוכות מאוד ועל כך אני גאה לא פחות מאשר על ביצועי השורה התחתונה. 

אני מבקש להודות לכל חברי הנהלת וואלה! והעובדים בהווה ובעבר עימם הייתה לי הזכות לעבוד. כמו כן מבקש להודות ללקוחות, לשותפים וגם למתחרים עימם עבדנו תוך יחסי אמון וכבוד הדדיים.

עידו אשד שנכנס היום לתפקיד המנכ"ל היה שותף לבניית וואלה!  מיום הקמתה והוא מאנשי האינטרנט הטובים  בישראל.  אני מאחל לו ולוואלה! הצלחה מלאה בעתיד".