תאריך פרסום: 09/07/2018

סמנכ"ל טכנולוגיות ורשת בבזק, יקי זנו, הודיע על פרישתו סמנכ"ל טכנולוגיות ורשת בבזק, יקי זנו, הודיע למנכ"לית החברה, סטלה הנדלר, על פרישתו, זאת לאחר שלוש שנים בתפקיד. זנו יישאר בתפקידו ככל שיידרש, ובמהלך זמן זה החברה תפעל לאיתור מחליף.

את דרכו המקצועית ארוכת השנים והמוצלחת בבזק החל זנו כטכנאי מרכזות דיגיטליות והתקדם עד לניהול כלל פעילויות הטכנולוגיה והרשת של החברה.
בעקבות פרישתו אמרה הנדלר, "יקי, שצמח בבזק, הוביל את החברה בתפקידו האחרון להישגים, תוך שהוא מפתח את יסודות הרשת החדשה עליה בזק תתבסס בשנים הקרובות. יקי פעל להרחבת ליבת תשתית התקשורת של החברה כך שהיא תתאים להעברת כמויות מידע אדירות באופן הטוב ביותר ולשדרוג מערכות המידע. במקביל, יקי ניהל תהליכי חדשנות מרשימים בכניסה לתחומי פעילות חדשים, והתאמתם לעידן המידע החדש המבוסס שירותי ענן. אני מודה ליקי על פעילותו המצויינת ומאחלת לו הצלחה רבה בהמשך".

זנו מסר, "אני מסיים 3 שנים מרתקות ומלאות עשייה, בהן הייתה לי הזכות להוביל חטיבה מדהימה המורכבת מעובדים מלאי מוטיבציה, ברמה מקצועית מהשורה הראשונה בכל תחום עשייה וממוקדים בהצלחת החברה. במהלך תקופה זאת הצלחנו להוביל שינויים במערכות המידע ולהסב את מערכות הליבה של הארגון ולהתאימן לצרכיה העתידיים, לפתח את רשת בזק ולהביאה למוכנות להשקת קצבים גבוהים ולפתח ולהטמיע מוצרים ושירותים חדשניים מתחומי ה-IOT, סייבר ענן ועוד, כל זאת תחת שמירה על רציפות תפקודית גבוהה. חברת בזק, עובדיה ומנהליה היו ויישארו עבורי בית ותמיד יהיה להם מקום גדול בליבי. אני מאחל לחברה הצלחה גדולה בכל אתגריה ומשוכנע כי תמשיך להיות חברת התקשורת המובילה בישראל".