מהיר ואיכותי: 5 דברים שחייבים לבדוק כשבוחרים חבילת אינטרנט

 

 

בשקט בשקט ובלי שנשים לב – האינטרנט משתלט על חלקים נרחבים יותר ויותר בחיים של כל אחד מאיתנו. מספיק לדמיין שבוע בלי אינטרנט כדי להבין את התלות האדירה שלנו בכלי ששינה את האופן שבו אנחנו מתקשרים, עובדים ומבלים בשעות הפנאי.
החיוניות של האינטרנט בחיינו ממחישה פעם אחר פעם כמה חשוב לוודא שבוחרים בחבילת גלישה יציבה ואמינה שתספק את כל הצרכים שלנו. אז רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה, בואו נבין מהם הגורמים החשובים ביותר שכדאי לבדוק בהצעה שלפניכם:

 

1. כמה יציבה התשתית? 

כיום אנשים רבים זונחים את הטלוויזיה בכבלים ובלוויין לטובת אפשרויות צפייה חדשות דרך האינטרנט. יותר אנשים צופים בווידאו ברשת, מאזינים למוסיקה, משחקים ברשת וכו'. כל הפעילויות הללו דורשות לא רק חיבור מהיר, אלא גם כזה שיהיה יציב ואמין. תשתית יציבה תבטיח שתיהנו מהמהירות שהובטחה לכם גם כשכמה אנשים בבית גולשים באותה הרשת וגם כשמורגש עומס על הרשת באזור המגורים שלכם.
התשתית של בזק, המסופקת על גבי סיבים אופטיים הפרושים בקרבת הבית, נחשבת לאחת הדרכים היציבות והאמינות לחיבור לאינטרנט. תשתית זו המסופקת על ידי בזק נמצאת בשימוש ברוב חברות התקשורת הגדולות בעולם.

 

2. האם הנתב עומד בעומס? 

בין אם אתם חיים בבית עם עוד כמה אנשים ובין אם אתם גולשים באינטרנט מכמה מכשירים, כמו טלפון נייד, מחשב, קונסולת משחקים או טלוויזיה חכמה – אתם זקוקים לנתב אמין ואיכותי שיבטיח מהירות גלישה יציבה וגבוהה לכולם.
נתב Be של בזק, אשר מגיע עם יכולת עיבוד מתקדמת ביותר, יכול להבטיח חיבור יציב וחזק ליותר מ-30 מכשירים שמחוברים אליו בו זמנית, זאת תוך הבטחת גלישה רציפה שמאפשרת צפייה בתכני הזרמה (סטרימינג) ללא הפרעות ובאיכות גבוהה, גם ב-4K.3. מי מבטיח שאתם בטוחים?

אף אחד מאיתנו לא רוצה שיכניסו לו וירוס למחשב או שיגנבו את פרטי האשראי שהוא מזין באתרים שמתחזים לאתר הבנק או שירות המשלוחים האהוב עליו. הבעיה היא שהאינטרנט מלא באיומים כאלה ועוד רבים ואחרים. לכן חשוב שחברת האינטרנט שלכם תציע לכם גם אמצעי להגנת סייבר על האינטרנט, ואם אפשר גם על המכשירים שמחוברים לאינטרנט – מה טוב!
עם BCyber לדוגמה, אתם יכולים לגלוש בראש שקט ולדעת שהמכשירים שלכם מוגנים מפני האיומים המשמעותיים ביותר שמסתובבים שם בחוץ.


לגלישה איכותית בכל חלקי הבית לחצו כאן >
 

4. מתי האינטרנט יגיע גם לממ"ד? 

זו הבעיה הגדולה ביותר של רוב שירותי האינטרנט כיום – לא משנה כמה המהירות גבוהה והתשתית יציבה, האינטרנט פשוט לא מצליח להגיע לאזורים הנידחים ביותר בבית. החדשות הטובות הן שכיום יש גם דרכים להבטיח שהחיבור יגיע גם למקומות "שכוחי אל" כמו הממ"ד, עליית הגג והמרתף.
Bspot הוא אחד הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום, ולמעשה מאפשר WIFI גם במקומות המרוחקים והבעייתיים בבית כמו ממ"ד או מרתף. ה-BSPOT בעצם מעביר את ה-WIFI לכל האזורים בבית על גבי התשתית הקיימת של האינטרנט, כך שבכל חדר תוכלו ליהנות מגלישה רציפה כמו שצמוד לנתב.

5. מה קורה אם יש תקלה? 

כיום יש מגוון של חברות בשוק הישראלי שמציעות שירותי אינטרנט. אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק זה אם החברה מציעה תמיכה טכנית בכל עת 24/7, עם יכולת לפתור בעיות מרחוק ולתקן תקלות בתשתית במהירות. ככל שחברת האינטרנט שלכם תהיה ותיקה, בעלת מוניטין ומבוססת יותר, כך גובר הסיכוי שהיא תוכל לטפל בתקלות נקודתיות ונרחבות בזמן קצר יותר וביעילות רבה יותר.