איך האינטרנט של הדברים ישנה את החיים שלנו
ויהפוך אותם לחכמים יותר?מבית חכם ועד עיר חכמה כך נראה יום בחיי החיים החכמים בישראל


לפני מספר שבועות השקנו את קמפיין "החיים החכמים של בזק". למי מכם שתהה, לא מדובר בסרט מדע בדיוני חדש עם מאט דיימון או בן אפלק, אלא באוסף חיישנים, שירותים ומוצרים שיהפכו את החיים של כולנו לנוחים, קלים ודיגיטליים. איך? בחרנו 4 סיטואציות יומיומיות שיעזרו להבין איך זה לחיות "חיים חכמים" יותר

 


 


לערוך קניות בסופר עם עגלה חכמה

לכל ישראלי יש את הדרך שלו לערוך קניות בסופר. פעם הישראלי, היה נהנה מקומבינת הכרטיסייה במכולת השכונתית שם היו רושמים לו בהקפה (למבוגרים מביננו, זוכרים?) היום הישראלי נהנה מפלאי האינטרנט ועורך קניות אונליין, שבסופן מחכה קופסא מחוץ לדלת. מה שבטוח, רוב הישראלים עדיין ממשיכים ללכת לסופר, שוכחים את רשימת הקניות ומאמינים שהחיים זה מה שקורה בזמן שהם ממתינים לתור בקופה. 
אז מה הפתרון החכם? עגלה חכמות שמזהה אתכם, מקבלת מהאפליקציה את רשימה הקניות, מנווטת את העגלה למוצרים ומרגע שהללו נכנסים לעגלה היא יודעת גם להוריד אותם מרשימת הקניות. האפליקציה מחייבת אתכם בעצמה, חוסכת מכם את ההמתנה לקופה, ואפילו מציעה מבצעים בסוף. 


  
למצוא חניה לרכב בזכות חיישן
לחלקנו יש חניה צמודה בבית, אבל קורה ואנחנו נאלצים לצאת מהצמודה הזאת,  לחפש חניה בעיר אחרת, באזור אחר בעיר או רחמנא ליצלן לגור בערים עמוסות כמו תל אביב, גבעתיים או רמת גן (אנחנו מכירים אנשים שמוותרים על יציאה לבית קפה במוצ"ש רק כי הם לא רוצים להוציא את הרכב מהחניה).
איפה החידוש? מערכת הניהול חכמה של מתחמי החניה ותנועת כלי הרכב בעיר. כל הפלא הזה מנוטר באמצעות חיישנים חכמים, שמכוונים את הרכב לחניה הפנויה, מונעים בזבוז זמן בכביש, פקקים וזיהום אוויר 


   

לחסוך כסף בניהול העסק באמצעות מערכת ניטור

כמעט מחצית מהמגזר העסקי בישראל הם עסקים קטנים ובינוניים ולכל אחד צרכים משתנים ובעיות מגוונת: בעל צימר בצפון שסובל מגניבות מרובות צריך למצוא דרך להתמודד עם הבעיה מבלי לפגוע בצנעת הפרט של הלקוחות ומנהלת סופר צריכה למצוא דרך לשמור על הטמפרטורה במקרר של הקפואים כדי לא להפסיד כסף 
אז מה הפתרון החכם? מערכת העסק החכם של בזק עסקים מספקת כלי ניהול, ניטור וחיווי של אירועים בזמן אמת, באמצעים חכמים ועם חיישנים שמנטרים תנועה, טמפרטורה, לחות ועוד.  היתרון הכי גדול הוא חסכון כספי כי לכל סיטואציה יש אופציה לניטור חכם שחוסך אנרגיה, בקרת חשמל ועוד.
הזמינו ערכת עסק חכם של בזק עסקים החל מ-99 ₪ כולל חיישנים מתקדמים > 

 לנהל את הבית בסמארטפון 

כמו בשיר של שלמה ארצי, תדמיינו לכם עולם... בו תוכלו להדליק ולכבות את האור מבלי לקום מהספה, לסגור את המזגן ששכחתם פועל מהרכבת, לכבות לילדים את הטלוויזיה מרחוק, לא להיכנס לפרנויות מכך ששכחתם לכבות את הדוד או הגז, להציץ על הכלב מהמשרד מבלי להרגיש אשמים שהוא לבד. עכשיו תספיקו לדמיין. 
תכירו את מערכת בית חכם "bhome", שמאפשרת לעשות בדיוק את כל אלו.  
המערכת  מכילה חיישנים חכמים שמנטרים את הבית כל הזמן: חיישן תנועה, טמפרטורה, רעש ואפילו אזעקה להבריח את הגנבים. ניתן להתשמש במגוון גלאים נוספים כמו גלאי דלת, חלון, תאורה חכמה, מתג חכם ועוד. כך תוכלו להדליק ולכבות מכשירים חשמליים מרחוק, להדליק את הדוד, להפעיל מזגן מהדרך, לדעת אם מישהו נכנס הביתה ועוד, וכל הפלא הזה באמצעות אפליקציה (שמאפשרת להגדיר מצבים ותרחישים). 

 
 הזמינו ערכת בית חכם החל מ-29.90 ₪ לחודש  >