שיחת ועידה

שיחת ועידה בעידן המודרני


  
אם יש מילה שאיתה אפשר לאפיין את התקופה שבה אנחנו חיים, זו המילה "תקשורת". הטכנולוגיה מאפשרת לנו לתקשר בקלות, מכל מקום בעולם, אל מי שנרצה, בדרכים שעד לפני עשור או שניים יכולנו רק לחלום  עליהן. היא גם הופכת את העבודה שלנו ליעילה יותר וקלה יותר, בזכות האפשרות לדבר עם כמה אנשים במקביל. אם בעבר היינו צריכים לטוס לחו"ל או לתאם פגישה עם כמה גורמים, כיום אפשר בתוך כמה סמסים או מיילים לקבוע שיחת ועידה שחוסכת לכולם זמן והופכת את העבודה המשותפת לטובה יותר. ולא רק ביזנס, גם פלז'ר: מארגנים יום הולדת, טיול משפחות או מסיבה? שיחת ועידה מקצרת את התהליך. כל אחד נמצא במקום אחר, אבל הטכנולוגיה מחברת את כולם יחד. אז איך עושים שיחת ועידה בעידן המודרני? הנה הדרכים השונות והאקססוריז שכדאי להכיר.


שיחת ועידה דרך אפליקציה

המחשב והטאבלט נוחים מאוד לשיחות ועידה בווידאו שבהן משתתפים רבים. המסך גדול מספיק, ותמיד אפשר לחברן למקרן בחדר הישיבות או לטלוויזיה כדי לקבל מסך גדול יותר ולתפעל אותן בקלות.

סקייפ היא אפליקציה חינמית מושלמת לשיחת ועידה בווידאו, בין אם אתם בבית, בנסיעה או במשרד. בסקייפ אפשר לנהל שיחת ועידה שמארחת עד 25 אנשים, ובתנאי שאחד המשתתפים מחזיק בחשבון פרימיום.  גם אנשים שאין להם חשבון סקייפ יכולים להשתתף בה על ידי חיבורם דרך הטלפון הנייד או הקווי שלהם. איך מבצעים את השיחה? מוצאים את האנשים שאיתם רוצים לערוך ועידה ברשימת אנשי הקשר בסקייפ,  מסמנים באמצעות סימן + שנמצא בחלק הימני העליון של המסך בלשונית Recent ומצרפים את המשתתפים שאתם רוצים.

FreeConferenceCallהיא עוד דוגמה לאפליקציה לשיחת ועידה בווידאו ואפשר לשתף בה על 1,000 איש, מה שהופך אותה למושלמת להדרכה או השקת מוצרים, שיחת ועידה עם מספר ספקים, ישיבת צוותי ניהול, סמינרים שונים וקבוצות למידה. האפליקציה המצוינת הזו גם מקליטה את השיחות, כך שאפשר תמיד לחזור אל מה שנאמר בהן, וגם לשדר את שיחת הוועידה בפודקאסט. מספר שיחות הוועידה לא מוגבל וכל ועידה יכולה להימשך עד שש שעות. איך מתפעלים אותה? נרשמים לאפליקציה בחינם, מזמינים את אנשי הקשר להורידה וקובעים את זמן השיחה המיועד.

לא משנה באיזו אפליקציה תשתמשו, כדי ליהנות מסאונד מצוין ועוצמתי בשיחה, במיוחד אם עושים אותה בחדר ישיבות מרובה אנשים, רצוי להצטייד עם רמקול אלחוטי לשיחות ועידה, שמותאם לכל המערכות המשרדיות הפופולריות ומתחבר לכל נייד, טאבלט או מחשב באמצעות USB.
רמקול אלחוטי


שיחת ועידה דרך הטלפון

שיחת ועידה בטלפון נייח היא הכי קלה ונפוצה לביצוע. לא חובה לתאם מראש, המשתתפים יכולים להמשיך בעיסוקם תוך כדי השיחה וניתן לקיים התייעצות גלויה או דיסקרטית עם אדם נוסף במהלך השיחה מבלי לנתק את קו הטלפון. שיחת ועידה בטלפון נייח מאפשרת לשלושה אנשים לשוחח יחד בשיחת טלפון אחת, וכל משתתף בעל שירות שיחת מפגש יכול להעלות לוועידה אדם אחד נוסף, כך שמדובר בשירות ורסטילי שבו יכולים המשוחחים להגדיל מידית את כמות המשתתפים, בהתאם לנדרש.


שיחת ועידה בסמארטפון

לא מעט שיחות ועידה הן קוליות בלבד, ויש לכך לא מעט יתרונות - אינם תלויים בתאורת המקום, הפרטיות שלכם נשמרת ונוח לעשותה מכל מקום. רמקול לשיחות קוליות הוא המוצר המושלם שיהפוך את הסמארטפון לכזה שכל שיחת ועידה בו תהיה נוחה ואיכותית. רמקול שכזה מתאים לאנשים שרוצים להפוך כל מקום לחדר ישיבות ולערוך שיחות ועידה או שיחות פרטיות בנוחות, ובאופן שמאפשר לכולם להמשיך ולעבוד בחופשיות. מתחברים בקלות באמצעות בלוטוס, USB או NFC, הסוללה מחזיקה עד 15 שעות ויש לרמקול יכולת סינון רעשים אוטומטי כך שכולם ישמעו את כולם מצוין.


רמקול לשיחה קולית