עוברים דירה? בזק מציעה חודש חינם של שירותי תקשורת

תאריך פרסום: 15/07/2014

  • למזמינים שירותי מעבר דירה באמצעות אתר האינטרנט
  • מידי שנה נרשמים בבזק כ- 120 אלף מעברי דירות. מדובר בעלייה של 30%, לעומת שאר חודשי השנה 
  • לקוחות שיעברו דירה בתקופת הקיץ ייהנו מהטבות בשווי מאות שקלים


בזק מציעה חודש חינם של שירותי תקשורת לעוברים דירה בחודשי הקיץ. במסגרת ההטבה הניתנת ללקוחות תחת הכותרת "חודש המעבר חינם", לקוחות בזק אשר עוברים דירה ומעבירים איתם את קו הטלפון או תשתית האינטרנט ייהנו מחודש חינם על קו הטלפון, תשתית האינטרנט, שירותים מתקדמים נוספים (תא קולי, שיחה מזוהה, אנטי וירוס ועוד) והעברת קו הטלפון בחינם. המבצע בתוקף עד ה- 16.9.14. 

חודשי הקיץ ידועים כ"עונה החמה" של מעברי הדירות. מידי שנה נרשמים בבזק כ- 120 אלף מעברי דירות. מדובר בעלייה של 30%, לעומת שאר חודשי השנה. לקוח בזק שיעבור דירה בחודשי הקיץ יוכל לחסוך בחשבון בזק, ולהנות מחיסכון נוסף באמצעות הטבות ברשתות הום סנטר, ניופאן, ורדינון, תמי 4, טמבור, רשת חנויות בזק ועוד. בנוסף, לקוח אשר ימליץ על חברו לעבור דירה עם בזק יקבל חינם שלט מעוצב לדלת הכניסה בבית. 

ניתן להזמין את העברת שירותי התקשורת באמצעות אתר אינטרנט ייעודי לנושא בכתובת dira.bezeq.co.il . מדובר בממשק פשוט, בו הלקוח מזדהה, ממלא את פרטי הכתובת החדשה ובוחר יום ושעת מועד הגעת הטכנאי על פי בקשתו. חידוש דיגיטלי נוסף שמציעה בזק לעוברי הדירה מוטמע באתר b144, לקוח בזק שעבר למעונו החדש יוכל להקליד את כתובתו החדשה ולקבל מבחר בתי עסק הנמצאים בסביבת מגוריו. מדובר במהלך נוסף של בזק בו היא ממשיכה לחזק את זירת השירות העצמי באתר האינטרנט, בסמארטפון ובטאבלט ויוצאת במהלך נוסף במטרה לעודד את לקוחותיה לבצע פעולות ללא צורך בשיחה עם נציג.

בנוסף, במטרה להקל על לקוחותיה העוברים דירה בזק מעמידה מוקד "מעבר דירה" ייעודי המונה כ- 100 נציגי שירות שיטפלו רק בתחום מעברי הדירות וכ- 650 טכנאים. את המוקד יאיישו נציגים שהוכשרו לטפל באופן פרטני בלקוחות העוברים דירה ובלקוחות הנכנסים לבית חדש.

בתוך כך, בזק השיקה עמוד תוכן ייעודי הכולל מספר סרטונים, טיפים, מדריכים וכתבות  בנושאים רלוונטיים למעבר דירה, כדוגמת בחירת מוביל, סידור ארון הבגדים, טיפים לאריזה וכדומה. את כל מידע זה ניתן למצוא בכתובת dira.bezeq.co.il