קחו טאבלט Lenovo ב-240 שקל

תאריך פרסום: 10/12/2013
בלעדי בבזק: המיני טאבלט הזול בישראל

  • המיני טאבלט מוצע למצטרפים חדשים לשירות האינטרנט
  • משנה למנכ"ל בזק, רן גוראון, "השימוש הגובר בטאבלט הופך אותו ממכשיר 'משפחתי' לפרסונלי, ועתה, המחיר האטרקטיבי יאפשר לגולשים לרכוש לעצמם טאבלט אישי" 

בזק ממשיכה לעודד לקוחות חדשים להצטרף אליה והפעם יוצאת במהלך בו היא מציעה מיני טאבלט במחיר של 240 שקל בלבד. כל לקוח חדש שיצטרף לאחת מחבילות התקשורת הכוללות קו טלפון, חבילת דקות ותשתית אינטרנט, או שיצטרף לשירותי האינטרנט בלבד (בכל קצב שיבחר), ייהנה ממיני טאבלט של ענקית המחשבים, Lenovo, ב- 10 שקלים בחודש, למשך 24 חודשים, ובסך הכל 240 שקל. תוקף המהלך עד ה- 28.12.13.

מחיר המיני טאבלט בחנויות המשווקים בישראל עומד היום על כ-600 שקל. מדובר בחיסכון משמעותי, המהווה הוזלה של מעל 50% מעלות המיני טאבלט ברשתות השונות.

רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, "השימוש בטאבלטים גובר מאד כשהישראלים לוקחים אותם עימם ממש לכל מקום, כך עולה מסקר שביצענו במיוחד לקראת מהלך זה. זיהינו כי החסם העיקרי לרכישת טאבלט הוא מחירו הגבוה ובניגוד לסמארטפון האישי, הטאבלט הינו שיתופי וכל בני הבית משתמשים בו. השימוש הגובר בטאבלט הופך אותו ממכשיר 'משפחתי' לפרסונלי, ועתה, המחיר האטרקטיבי יאפשר לגולשים לרכוש לעצמם טאבלט אישי".

נתונים נוספים שעלו מסקר שביצעה חברת TNS עבור בזק מראים כי, 55% מהנשאלים הביעו עניין בטאבלט. השימוש העיקרי הבולט הוא גלישה לשעות הפנאי, משחקים ווידאו, כאשר רק 11% מהנשאלים ציינו שהם משתמשים בטאבלט לצרכי עבודה. עוד עולה מהסקר כי השימוש המרבי בטאבלט נעשה בשעות הערב המאוחרות והמקומות הנפוצים ביותר לשימוש בטאבלט הם בסלון ובחדר השינה. 

מדובר במיני טאבלט (7 אינץ') מבית Lenovo, הפועל על בסיס מערכת ההפעלה אנדרואיד גרסה 4, וכולל נפח זיכרון של 512 MB עם  דיסק פנימי של 16GB. בנוסף, לטאבלט מצלמה מובנית, רמקולים איכותיים, יכולת קריאת ספרים אלקטרוניים וצפייה בסרטי וידאו.

סקר שבוצע בארה"ב על ידי חברת  YuMe לגבי צריכת אינטרנט של בעלי טאבלטים מראה כי המקום בבית שהגולשים הכי נהנים לצפות בווידאו באמצעות הטאבלט הוא על הספה או המיטה. נתון מעניין נוסף הוא כי 66% מהגולשים לוקחים את הטאבלט שלהם גם שהם יוצאים לחופשה. כ-65% מבעלי הטאבלטים משתמשים בו מעל לשעה ביום באמצע השבוע, כאשר בסוף השבוע השימוש גובר. כ-65% ממשתמשי הטאבלט הגדירו את השימוש בטאבלט כ"זמן אישי" ((ME TIME בו הם מתמקדים בשימוש לצרכים אישיים ולא עושים דברים נוספים במקביל, זאת ביחס לשימוש במחשבי הלפטופ, הסמארטפון או הטלוויזיה.

מנתונים של מכירות עולמיות בשוק הטאבלטים עולה כי נכון לשנת 2013 ימכרו בעולם מעל 220 מיליון טאבלטים, מדובר בצמיחה של 74% ביחס למכירות בשנה הקודמת. לפי התחזיות ב- 2016 צפויים להימכר מעל 500 מיליון טאבלטים בעולם. מנתוני מכירות לפי יצרנים עולה כי לנובו הציגה צמיחה של מעל 400% השנה במכירות טאבלטים בעולם. עוד עלה מסקירת הנתונים העולמית כי נכון לרבעון השני בשנת 2013 מערכת הפעלת האנדרואיד היא השולטת בקרב מחזיקי הטאבלטים. כ-60% מהטאבלטים שנמכרו בעולם היו בעלי מערכת הפעלה של אנדרואיד, זאת לעומת מערכת ההפעלה של אפל