5 בעיות באינטרנט שהנתב החדש "Be" הולך לפתור

מה צריך לדעת על הנתב החדש Be?


  
הנה כתבה לאנשים שאוהבים אינטרנט, שרוצים לשפר את איכות הגלישה, לצפות בטלוויזיה כמו שצריך, להתחבר עם כל המכשירים החכמים ללא הגבלה ועל הדרך להיות מוגנים מהתקפת סייבר שלא תבוא. בקיצור הנה כתבה על הנתב החדש שהגיע לשוק.


 
נכנסתם לממ"ד ואופס אין קליטה, התחלתם לצפות בפרק הגמר של מאסטר שף והטלוויזיה נתקעה, כשאתם מחברים גם את הטאבלט, גם את הסמארטפון, גם את הסטרימר וגם את המצלמה החכמה לאינטרנט הכל עוצר מלכת. בקיצור יש לכם בעיה. בדיוק בשביל זה ישבו טובי המוחות ופיתחו נתב חדש, שיפתור את כל בעיות העולם ועל הדרך יביא שלום עולמי. טוב לא באמת, אבל לפחות את בעיות האינטרנט בבית, ובינינו, זה לא פחות חשוב. הנה 5 סיטואציות ובעיות שיש בלא מעט בתים בישראל והפתרון לכל אחת מהן


 
 


בעיה ראשונה:  אינטרנט איטי

 
נו מה חדש? האינטרנט לא זז בבית ואתם מאשימים את ספק האינטרנט, את התשתית, את המודם ואת הקבלן של הדירה. יש סיבות לכך שהאינטרנט לא מגיע לכל מקום בבית והן קשורות במיקום של הנתב שפוגם בקליטה שלו (ואי אפשר להאשים אף אחד שבחר להסתיר נתב לבן עם מלא חוטים בארונית של הסלון), בעובדה שהנתב בטכנולוגיה ישנה ועם תקן עתיק או שיש קיר בין הסלון לחדר השינה בבית ועוד אי אלו סיבות. עכשיו  אנחנו יכולים להלאות אתכם במונחים טכנולוגים או פשוט לספר שאם תמקמו את הנתב החדש "Be" במיקום מרכזי תוכלו לשפר את קליטת ה- WiFi בבית. הנתב כולל בתוכו טכנולוגיה מיוחדת שבעזרתה הנתב מפיץ רשת אחת אך בפועל מנתב את הגולש בצורה חכמה בהתאם לסוג הגלישה בין שני תדרי ה- WiFi (GHz2.4 ו- GHz5), ככה תגלשו בצורה הטובה ביותר בכל זמן נתון. וכן המראה החיצוני של הנתב נראה כמו פריט עיצובי שהייתם קונים באיקאה או ברשת אחרת לבית, ובגלל שהוא יפה יש סיכוי טוב שאשכרה תרצו להניח את הנתב במרכז הבית, (ובכך כמו שאמרנו תשתפר גם איכות הקליטה שלו).


 לפרטים והצטרפות לחצו כאן >
 


בעיה שנייה: מרבה מכשירים מחוברים לרשת האינטרנט - מרבה בעיות

 
מתי בפעם האחרונה עצרתם לספור את כל המכשירים החכמים שמחוברים לרשת האינטרנט הביתית שלכם? תרשו לנו לעזור לכם בספירה: סמארטפונים, מחשבים, מכשירי VOD, טלוויזיות חכמות, אזעקות חכמות, מצלמות, מזגן חכם, קונסולות משחקים ועוד - מישהו צריך לקחת עליהם אחריות והמישהו הזה הוא הנתב החדש "Be" שתומך בריבוי מכשירים. לבית ישראלי ממוצע יש 10 מכשירים שמחוברים לנתב בו זמנית, ולכן יש צורך בנתב חזק שמאפשר גלישה איכותית ונותן מענה לכל מה שמחובר אליו. Be תומך במעל 30 מכשירים מחוברים בו זמנית מבלי להפחית את איכות הגלישה.


 

בעיה שלישית : חיבור אינטרנט לטלוויזיה

 
מעל 30% מהישראלים צורכים תוכן באמצעות זרימת מדיה (Streaming), וזה הביא אותנו למסקנה שכדי לצרוך תוכן כמו שצריך חייבים נתב כמו שצריך. הנתב החדש מאפשר סטרימינג הכי טוב שיש עם חוויית צפייה איכותית גם בטכנולוגית K4. לטכנולוגים מביננו נרחיב ונספר שלנתב יש מעבד חזק של 2 ליבות שנבנה במיוחד לתמיכה בריבוי מכשירים וקצבי גלישה גבוהים (כולל FIBER READY שתומך בסיבים אופטיים).
 
בואו להכיר את Be - הנתב החדש של בזק >
 

בעיה רביעית:  אין מי ששומר של האינטרנט בבית

 
250,000 תקיפות סייבר נמנעות בכל שבוע בקרב לקוחות בזכות שירות Bcyber של בזק. ולמה אנחנו מספרים לכם את זה? כי הנתב החדש מגיע עם הגנת סייבר מובנת על המכשירים החכמים (וגם אלו שלא) שמחוברים לרשת האינטרנט בבית.


 
נתב Beנתב be

בעיה חמישית:  ניהול רשת אינטרנט מרחוק

 
עד היום, כדי לתפעל את הנתב של האינטרנט בבית הייתם צריכים להיות ממממ בבית. זו הסיבה שהוסיפו לנתב החדש Be את האפשרות לנהל את רשת האינטרנט שלכם מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית לסמארטפון. חברים קפצו לבקר? רוצים להגביל את הגלישה של הילדים בבית? האפליקציה מאפשרת לשלוט במשתמשים המחוברים לרשת, להגדיר את הרשת האלחוטית, לחסום מכשירים בבית לגלישה, לקבל התראות על ניסיון פריצה לרשת ועוד. חוויית משתמש פשוטה וידידותית כבר אמרנו?אוהבים את האינטרנט? אז תשקיעו בו >