??

/?

עדיין במיטה (הגיע הזמן לקום, אבל לא באמת)
רגע לפני שאתם יוצאים מהמיטה אתם חייבים להציץ בסמארטפון, לבדוק עדכוני חדשות ולרוץ על הפיד של הפייסבוק. כלומר זה אם אתם רווקים. אם אתם נשואים פלוס ילדים בטח בכלל לא ישנתם בלילה. בכל מקרה בחיים החכמים לא צריך לקום כל כך מהר מהמיטה. לרווקים שבינינו, תוכלו לתפעל את הבית באמצעות האפליקציה מרחוק, להדליק את הדוד למים חמים, להדליק את הקומקום למים חמים ולהדליק את המזגן בסלון, ככה שיהיה לכם נעים. להורים שבינינו, תוכלו להסתכל אם הילדים קמו כבר מהמיטה.

8:28 יורדים לזרוק את הזבל (כי מישהו צריך לעשות את העבודה המלוכלכת)
פח האשפה הוא כמו קופסה של שוקולד, אי אפשר לדעת מה מחכה בפנים. זה או שהפח מלא עד אפס מקום או שאחרי הפינוי שלו הרחיקו אותו לתחילת הרחוב. מה שבטוח מאז שהעיר שלכם אימצה את הקונספט של עיר חכמה היא יודעת לנטר גם את נושא התברואה, לרוקן את הפחים מתי שצריך, ככה של תמצאו את עצמכם מגיעים עם השקית זבל לעבודה או מתגנבים לבניין השכן.

8:34 בדרך (לעוד יום) לעבודה
מי מאיתנו שהיו צריכים לעצור בדרך ולהניח את הילד בגן (אנחנו לא בעד לזרוק, אבל שהגננת תתמודד עם העובדה שהוא קם היום על צד שמאל) ומי מאיתנו שלא, מה שבטוח על הקפה של הבוקר אף אחד לא מוותר. הקפה של הבוקר זה שמגיע רותח, חזק, עם מעט קצף, חלב סויה, בכוס חד פעמית (ומצב שעם כמה גידופים מצד הבריסטה). לפני שבועיים הקפה הזה עבר שדרוג. כלומר הקפה אותו קפה, אבל מאז שבית הקפה הפך להיות חכם יותר (באמצעות חיישנים שמחוברים לאפליקציה ומזהים כל לקוח באופן אישי) אתם לא צריכים יותר למנות את כל רשימת הדגשים לקפה וכל בוקר גם מציעים לכם את המאפה המיוחד של היום. מה רע?