> > הגנת סייבר מקיפה לרשת הביתית - Bcyber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bcyber

שירות המגן ומונע ניסיונות פריצה וחדירה לרשת הביתית שלכם ומעניק הגנת סייבר מקיפה למכשירים שמחוברים אליה!

להצטרפות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו למספר או השאירו פרטים

לקוחות בזק?

הכוח של האינטרנט בידיים שלכם

רק לקוחות Bcyber של בזק מנהלים את הרשת הביתית כמו מקצוענים, בכל זמן ומכל מקום

אפליקציה אפליקציה אפליקציה

אפליקציית Bcyber מאפשרת לך לדעת מה קורה ברשת הביתית בכל זמן נתון, לדעת מי מחובר בכל רגע ולוודא שהרשת עובדת בצורה הטובה ביותר!

תוכלו בקלות להגדיר רשתות נפרדות לבני הבית ולאורחים, או לחסום מכשירים לא מורשים. אפשר גם לחסום זמנית את הסמארטפון של הילדים עד שיסיימו את שיעורי הבית ולהגדיר את כל הפרמטרים של ספק האינטרנט ומאפייני הרשת האלחוטית.

והכי חשוב! נגמר חוסר הוודאות. האפליקציה שלנו תדאג ליידע אתכם על כל ניסיון פריצה לרשת או אם האקר מנסה לגנוב לכם פרטים אישיים, ואפילו אם מישהו חזר הביתה והתחבר לרשת.

והכל בזמן אמת.

רוצים להכיר את שירות BCYBER מקרוב?

 

לחצו Play

globe background

הגנה מקיפה לאינטרנט הביתי ולמכשירים שמחוברים לנתב!

icon

הגנה מפני הונאות אשראי

ב-2017 אחוז הרוכשים באינטרנט היה גבוה מאי פעם, והוא ממשיך רק לעלות. זו הסיבה שלאחד מכל 6 ישראלים נגנבו פרטי אשראי באינטרנט.

שירות Bcyber מתעדכן בכל ההונאות החדשות באופן שוטף ובזמן אמת כך שפרטי האשראי שלך לא יגיעו לידיים הלא נכונות.

icon

הגנה חכמה ישירות מהנתב

סמארטפונים, מצלמות, טלויזיות, שואבי אבק רובוטיים, בייבי מוניטורים ועוד... כל אלו מחוברים לנתב הביתי שלכם.

שירות Bcyber יושב ישירות על הנתב, מזהה את מגוון המכשירים המחוברים אליו ויודע מה כל אחד מהם אמור לעשות. מצלמת הרשת שלכם מנסה לשדר ליעד לא מוכר ברשת? Bcyber מזהה את נסיון הפריצה למצלמה וחוסם אותו מיידית.

icon

הגנה מפני מתחזים ברשת

הכל עושים היום באינטרנט: פעולות בבנק, בירורי קופת חולים ועוד מגוון שירותים עם המון פרטים אישיים ורגישים. האקרים יודעים את זה ולכן בכל יום מבצעים עשרות אלפי ניסיונות לגניבת המידע על-ידי התחזות ברשת.

שירות Bcyber מזהה את המתחזים ודואג לשמור על הפרטיות שלך במקום הראשון.

7 ניסיונות פריצת סייבר בכל דקה בישראל!

חוששים להיות חלק מהסטטיסטיקה? הצטרפו לשירות Bcyber כבר עכשיו ותהיו מוגנים!

מפת ישראל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*המפה להמחשה בלבד.

Bcyber 4D גם לעסקים

פתרונות אבטחת מידע לעסקים בארבעה מימדים- לפרטים והצטרפות

לפרטים והצטרפות

שאלות ותשובות

בעולם המתקדם והוירטאולי בו אנו חיים, אנו חשופים לחדירות, פגיעות וניסיון גניבת פרטים וזהות באופן יומי.

עם הגידול בטכנולוגיה וכניסה של מכשירים חכמים מרובים לבית הפועלים באמצעות האינטרנט, כך גם החשיפה לפגיעה גדלה והניסיונות לביצוע גניבת זהויות, חדירה לפרטיות, שימוש במכשירים לפעולות עויינות נהפך שכיח יותר.

הצורך בשירות הגנה המגן על כל הרשת הביתית ומונע פריצה וחדירה לרשת, מונע גניבת זהות או כניסה לאתרים מתחזים ושומר על הרשת הביתית ועל כל המכשירים המחוברים אליה, הכרחי.

שירות האנטי וירוס הוא שירות הכרחי וחשוב אך הוא מותקן על מחשב ספציפי לפי בחירתכם.

שירות Bcyber של בזק נותן הגנה מקיפה על הרשת הביתית ועל כל המכשירים המחוברים אליה, ללא התקנה על מכשיר ספציפי שכן הוא שירות רשתי.

האנטי וירוס פועל בהתקנה על מכשיר מסוים, וכן הוא פועל בבית ומחוץ לבית כאשר אתם מתחברים עם המחשב בעבודה, בבית קפה או בלימודים וכן אם אתם מכניסים DOK לאותו מחשב -האנטי וירוס מונע חדירת וירוסים העלולים להשמיד את המחשב הספציפי עליו הוא מותקן. שירות Bcyber של בזק ואנטי וירוס מהווים חבילת הגנה מקיפה לרשת הביתית, לאינטרנט ולמכשירים בבית ומחוצה לו

Bcyber הוא שירות שמותקן ישירות בנתבים המתקדמים של בזק ואינו מצריך התקנה או פעולה פיסית מצד הלקוח, אלא מתבצע בענן מאחורי הקלעים.

קיימים גורמים עויינים אשר מתחזים לאתרי אינטרנט מוכרים וידועים, ועל ידי הובלת המשתמש אליהם הם עלולים לבצע גניבת זהות או גניבת פרטים ואילו המשתמש לא ירגיש שהוא באתר מתחזה ויבצע לרוב תהליך מלא עם הזנת כל הפרטים המתבקשים באותו אתר.

פישינג הוא ניסיון גניבה של מידע אישי/פרטים פינסיים/גניבת זהות על ידי התחזות אתר אינטרנט.

המשתמש מזין את הפרטים שלו באתר המתחזה ללא הבדלה בינו לבין האתר המקורי, ואילו הגורמים העוינים מבצעים פישינג ("דגים”) על המידע והפרטים ומבצעים בו שימוש לרעה. לרוב פעולת הפישינג מתבצעת על ידי שליחת מייל/הודעה למשתמש, בו הוא מוזמן להיכנס לאתר מתחזה ולהזין את הפרטים האישיים בהם יבוצע שימוש לרעה.

להצטרפות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקוחות בזק?
+