עיר חכמה - להזניק את העיר קדימה

פלטפורמה המשלבת בין טכנולוגיה, תקשורת ופתרונות IOT עירוניים לטובת חיזוי אירועים, בניית תרחישים, ניטור והתראות וקבלת מידע בזמן אמת.

להיות עיר מתחדשת

איכות חיים

עיר בטוחה ומנוטרת מבטיחה לתושבים בה שקט נפשי, ביטחון אישי, סביבה ירוקה וחיי קהילה איכותיים

רווחה לתושב

מצד אחד פניות בדבר מפגעים ואירועים מתקבלות מהתושב ומטופלות במהירות ומצד שני לעירייה יש מערכת שליטה ובקרה על המתרחש בעיר

התייעלות עירונית

תהליך קבלת ההחלטות וקביעת אסטרטגיה מדויקת ומזוקקת בזכות אנליזה מהנתונים הנאספים בזמן אמת

שירות מקצה לקצה

מעטפת של פתרון כולל המשלב תשתיות תקשורת, התקני IOT ושירות מקצועי ואמין מבזק עסקים

מגוון פתרונות עיר חכמה של בזק עסקים

איכות סביבה ותאורה

תאורה. חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל באמצעות מעבר לתאורת LED ומערכת מרכזית לניטור, התראות וניהול תרחישים. הפעלה לפי שעות, עוצמת אור, נפח תנועה או רעש.

פינוי אשפה. שקילת הפחים, חיישנים לניטור, מערכת התראות והמלצות בזמן אמת - כל אלו מאפשרים חיזוי קצב ייצור האשפה, חיסכון בהוצאות האיסוף, עלייה בשביעות רצון התושבים והפחתת מזהמים.

איכות הסביבה. ישראל מקדמת מגוון חוקים ותקנות לקידום קיימות, ולרשות יש את היכולת לצמצם מפגעים ולהפחית קרינה ומזהמים. כל זאת באמצעות פריסת חיישנים קטנים וחכמים ומערכת ניהול מרכזית לבקרה ולמדדי איכות הסביבה

חנייה ותעבורה

איתור חניה חכם ובזמן אמת באמצעות מערכת למידה, חיישני רצפה בעלי רמת דיוק גבוהה במיוחד ושילוט דרך חכם. המערכת תורמת לחסכון זמן יקר לתושב, ומפחיתה עומסי התנועה העירוניים

ביטחון וניהול נכסים

מצלמות והקלטה בענן. ביטחון והפחתת אלימות באמצעות מגוון מצלמות צינור, עם יכולות כיוונון, תנועה עם זום דיגיטלי x20 ומערכת ניהול מרכזית עם הקלטה בענן, ניטור תנועות בהתאם לתרחישים, התראות מייל ו-SMS  ותצוגה עד 16 מצלמות בו זמנית.

אנרגיה, מים, ביטחון וניהול נכסים. מגוון רחב של סנסורים אלחוטיים בתחומי המים, אנרגיה, ביוב וניקוז, הגנה על נכסים ופתיחת ארונות התקשורת והחשמל. ניהול באמצעות מערכת בקרה חכמה ולמגוון מגזרים כגון מוסדות ציבור, ביטחון וניהול נכסים

פורטל, תשתיות ותקשורת

פורטל WEB מרכזי. כולל מפת רכיבי התקשורת המותקנים, מידע בזמן אמת ומגוון התראות. המערכת מציגה את המידע באופן ויזואלי על גבי מפה או מכוונים וגרפים.

גלישה אלחוטית. פריסת WiFi לטובת גלישה או תשתית של רכיבי התקשורת. השירות כולל דף נחיתה ממותג וממשק ניהול ובקרה מרכזי לניטור וניתוח מאפייני הגלישה.

ניטור והתראות. מוקד 24/7, פורטל להצגת זמינות הקווים, היסטוריית נתונים, תעבורה יוצאת, תעבורה נכנסת, Packet Loss התראות אוטומטיות במייל ובטקסט (SMS) על תקלות, חריגה בתנועה, עד רכיבי החיישן או ההתקן האלחוטי

לקוחות שהתעניינו בשירות עיר חכמה התעניינו גם ב: