סגירה
המומחים שלנו עומדים
לרשותכם להתאמת
פתרונות אבטחת מידע

שפרו את ההגנה על העסק שלכם
מפני מתקפת הסייבר הבאה:

 • אינטרנט, קווי תמסורת
  ומרכזייה וירטואלית

  מאובטחים ומגובים עם גישה
  מוצפנת לעבודה מרחוק
 • הגנות ייעודיות

  על נכסים דיגיטליים ותחנות קצה מפני תקיפות על שרתים, מידע, אתרי אינטרנט, אפליקציות ותחנות עבודה. בנוסף, פתרונות
  Fire Wall מנוהל
 • ניטור פרו אקטיבי

  על ידי מומחי סייבר הזמינים
  24 שעות ביממה
 • שרתים וגיבוי

  אירוח שרתים בענן להמשכיות
  עסקית וגיבוי בעת הצורך

אבטחה

ודאו שהאינטרנט שלכם מאובטח וערוך למצבי תקיפות סייבר, עם הגנה לשרתים ולתוכנות העסקיות. קו התמסורת מטרו PRO שלנו עם הנתב המתקדם של Check Point יאפשר לכם אינטרנט מאובטח וערוך לתקיפות סייבר עם הגנה על השרתים, תוכניות עסקיות ועוד.

חיבור לתחנות קצה שונות

ודאו שישנה גישה מוצפנת גם מרחוק. בתקופה זו רבים עובדים מרחוק וחשוב לאפשר להם הגנה מכל תחנת עבודה – לפטופ, סמארטפון וטאבלט. הוסיפו הגנת EDR, הגנה אפליקטיבית על תחנות העבודה המותקנים על מחשבי העובדים ועל הסלולר לטובת הגנה גם כאשר יוצאים מהרשת המשרדית. שירות Harmony של בזק עסקים בשיתוף Check Point יסייע לכם בהגנה המתאימה.

שרידות והתאוששות מאסון

ודאו שקיימת שמירת וגיבוי המידע של העסק בתשתית יציבה ומאובטחת. עדיפות לאפשרות של אחסון וגיבוי מידע בסביבה נפרדת לצורך שיחזור בעת הצורך. VCLOUD סביבת מחשוב הענן שלנו, מעניקה פתרון הכולל אופציה להתאוששות מאסון באמצעות חוות השרתים המאובטחת שלנו.

ניטור

התייעצו עם מומחים לניטור באופן יזום של ציוד האבטחה, גם בזמן אמת של איומים, שתוכלו לטפל לפני המתקפה ולהתאושש עם מינימום נזקים. מומחי הסייבר שלנו זמינים ללקוחותינו לניטור אקטיבי 24/7.

פישינג

רעננו את נהלי אבטחת המידע בקרב העובדים. הימנעות מפתיחת מיילים ודיווח על מיילים חשודים עם כתובות דואר, דומיינים ובקשות להקלקה על קישורים וקבצים חשודים. לא למסור פרטים אישיים ופרטי עבודה אם יש חשד בתוכן ופניות המיילים.

ציוד קצה

ודאו שהוא מוגן באופן מלא באמצעות Fire Wall מפני מתקפות ואירועי אבטחה חיצוניים ומפני דליפות פנימיות. זה אחד מהפתרונות שעומדים לרשותכם בשירותי PRO שלנו, בהתאמה לצרכי העסק.

שרתים

הוסיפו הגנות ייעודיות ברמת הרשת מפני תקיפות של אתרים ועל השרתים המתפעלים אתרי אינטרנט ואפליקציות.

תקשורת טלפונית

ודאו שהמרכזייה של העסק מותקנת על תשתית נפרדת ומאובטחת, ובהתממשקות בצורה מלאה מהבית עם שלוחה משרדית. IP Centrex המרכזייה המתקדמת שלנו תעזור לכם להישאר מחוברים.

עכשיו, יותר מתמיד, צריך לשמור
על העסקים מפני מתקפות סייבר

המומחים שלנו עומדים
לרשותכם להתאמת
פתרונות אבטחת מידע