הנגשת אתרי אינטרנט

בזק עסקים מנגישה כל אתר אינטרנט בצורה אוטומטית פשוטה ומהירה. הטכנולוגיה מאפשרת לבעלי מוגבלויות לגלוש באתר האינטרנט בנוחות וללא מגבלה.

הנגשת אתרי אינטרנט בקליק

חסכוני

דמי שימוש חודשיים ללא השקעה חד פעמית גבוהה בפיתוח אתר אינטרנט

אוטומטי

עדכונים שוטפים בהתאם לחוק ללא צורך במתכנת

מתקדם

תמיכה בכל סוגי הדפדפנים כולל במובייל ובטאבלטים

קידום העסק

תרומה לקידום אורגני במנועי חיפוש וחשיפה לקהלים חדשים

הופכים את העולם לנגיש יותר

נגישות ללא גבולות

בזק בשיתוף Make-Sense מציעה פתרון הנגשת אתרי אינטרנט  קל להטמעה ולשימוש, העומד בכל התקנים הבינלאומיים ומאפשר להפוך כל אתר אינטרנט לנגיש בקלות.

אתר מונגש מאפשר לבעלי מוגבלויות, כבדי ראיה, עיוורי צבעים, מוגבלים מוטורית או קוגנטיבית, לצרוך מידע באינטרנט בנוחות, ללא מגבלה וללא תלות בזולת.  

על הטכנולוגיה

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אתר אינטרנט שלך הופך להיות נגיש לכלל האוכלוסיות על ידי הטמעת קוד חכם באתר. הקוד המוטמע באתר מוסיף תצוגת תפריט נגישות למבקרי האתר ומאפשר ביצוע של מגוון פעולות –הגדלה והקטנה של הטקסט באתר מבלי לפגעו בעיצובו

שינוי ניגודיות צבעים ,שימוש במנגנון קולי, דילוג מקשים לאיזורים נבחרים ועוד..

חוק שוייון זכויות

25% מהאוכלוסיה בישראל הינם אנשים עם ממוגבלויות מסוגים שונים: מוגבלות מוטוריות, מוגבלות חושים (לקות ראייה ושמיעה). על מנת להקל על אוכלוסייה זו מדינות רבות וביניהן ישראל חוקקו חוקים ותקנות המחייבים את בעלי העסקים להנגיש את תכני אתר האינטרנט שלהם לכלל האוכלוסיה. חוק הנגישות נכנס לתוקפו החל מאוקטובר 2017, החל מתאריך זה כל אתר אינטרנט חייב להיות מונגש ומותאם לבעלי מוגבלויות.

אתר שלא יעמוד בדרישות החוק חשוף לתביעה של עד 150,600 ₪.